Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Главная Новости

Кращий український хостинг від BestHosting

Опубликовано: 04.08.2021

 Кращий український хостинг від BestHosting

 

Хостинг веб-сайтів повинен бути ефективним і безперебійним. З цієї причини при перегляді пропозицій хостингових серверів особливу увагу слід приділяти так званим час безвідмовної роботи сервера, яке представляє собою процентне значення часу, протягом якого сервер besthosting.ua працює правильно і безперервно. Як правило, гарантований час безвідмовної роботи має становити 99%.

 

Веб-хостинг і відповідна швидкість завантаження даних - великий крок до ефективного позиціонування веб-сайту в Інтернеті!

Наша компанія пропонує надійний і ефективний веб-хостинг, який необхідний для цілодобового існування вашого бізнесу в Інтернеті.

Тільки переваги хостингу веб-сайтів

Пропонована нами послуга хостингу - це не тільки хостинг веб-сайтів. Наша компанія також надає:

  • доменний простір ,
  • пошта в домені - це адреса електронної пошти з розширенням доменного імені після знака «@». Безсумнівно, наявність електронної пошти в домені - ознака професіоналізму і дуже велика перевага. У нього також багато інших переваг. В першу чергу це робиться для того, щоб полегшити впізнавання і дати чіткий сигнал клієнту. Пошта в домені створює зображення, яке полегшує впізнавання і підвищує довіру. Тут також видно рекламний аспект, тому що покупець, маючи справу з адресою веб-сайту, запам'ятовує його, а це значить, що в разі необхідності йому в першу чергу може прийти в голову ваша компанія,
  • фотохостинг - це сервер, що дозволяє зберігати і забезпечувати доступність фотографій в Інтернеті 24/7. Фотохостинг дозволяє завантажувати до 20, 50, 100 фотографій одночасно. Це дуже зручний варіант, якщо ви хочете розмістити повідомлення на форумі, в Украї т. Д. інші файли зображень,
  • резервне копіювання - так звані резервні копії файлів електронної пошти, баз даних і веб-сайтів. Якість резервних копій визначається періодичністю резервного копіювання (чим частіше, тим краще, особливо якщо ви багато працюєте з файлами - з міркувань безпеки мінімум один раз в день), терміном зберігання копій (чим довше, тим краще). чим більше витрати - оптимальний час має бути 2 дня з періодичністю створення резервних копій один раз в день), спосіб відновлення даних з резервної копії (самостійно або після консультації зі службою підтримки хостингової компанії). У нашій компанії ми пропонуємо найкращі умови на ринку і гарантуємо повне задоволення!

Хостинг - більше стандартного

Крім пропонованих стандартних послуг, є дещо, що відрізняє нас від інших компаній, що надають веб-хостинг. Наша компанія пропонує не тільки хостинг сайтів - ми також надаємо послуги в області внесення змін до сайт і оновлення сайтів на базі системи WordPress. Найголовніше, що ми вносимо ці зміни БЕЗКОШТОВНО! Йдеться про зміни, таких як додавання фотографій в галерею, незначні зміни в змісті і т. Д Діємо швидко і точно, якщо немає можливості вирішити питання відразу, ми починаємо свою діяльність не пізніше, ніж через кілька годин після отримання інструкції, все за 150 долларовнетто / рік.

 

 
Владлен Гранатов
04.08.2021 в 08:42
И последний лакомый кусочек: в Европе есть центры обработки данных, из которых можно выбирать. Если ваши клиенты в основном находятся в Великобритании, выберите ближайшего к ней. Это полезный элемент контроля.

Все комментарии
rss