Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

5 Високі плагіни Joomla SEO, які Google буде любити

Пошукова оптимізація або SEO відноситься до набору стратегій і методів, які допомагають підштовхнути ваш сайт ближче до вершини пошукового рейтингу. Для того, щоб доставляти вміст, який хотіли б бачити користувачі, компанії-пошуковики використовують програмне забезпечення та людей, які можуть їх ідентифікувати певні підказки про те, наскільки корисним буде ваш сайт для відвідувачів. Приклади включають вміст, карти сайту; мета-теги в коді сайту; та корисні, докладні URL-адреси.

Незважаючи на те, що преміальний контент останнім часом став улюбленим інгредієнтом Google у створенні гарного результату пошуку, існує ряд додаткових способів змінити рейтинг, включаючи SEO-додатки, доступні для систем керування вмістом (CMS), такі як Joomla.

Вони можуть полегшити пошукову оптимізацію, особливо для тих, хто менш знайомий з методами SEO. Ось п'ять широко рекомендованих плагінів Joomla SEO.

1. Xmap
Створення карти сайту збільшує зручність для відвідувачів і є одним з атрибутів, які шукають павуки. Xmap - це генератор карти сайту, який дозволяє користувачам Joomla створювати карту на основі структури меню свого сайту.

2. SEOS простий
Пошукові системи розглядають мета-теги сторінки при індексуванні та визначення рейтингу пошуку. Цей плагін автоматично бере частину тексту з початку сторінки та перетворює його в тег опису мета.
3. JoomSEF
Пошукові системи дають вищі рейтинги сторінкам з докладними, читабельними, відповідними URL-адресами, ніж ті, які мають URL-адреси, що складаються з випадкових символів. URL-адреси сторінок сайту Joomla не завжди зручні для пошукових систем. Цей компонент плагіна створює такі URL-адреси, які забезпечують більш високий рейтинг сторінок.

4. Sh404SEF
Серед інших функцій, цей плагін дозволяє користувачам Joomla відстежувати соціальні номери своїх сайтів, тепер вони є основним елементом в рейтингу сайту. Вона також дозволяє користувачам використовувати аналітику Google через задню частину Joomla.

5. Смарт SEO
Цей плагін широко рекомендований для тих, хто новачок у SEO та не впевнений у тому, як вони повинні продовжувати. Він пропонує широкий спектр функціональних можливостей, включаючи можливість редагування мета-тегів та інших елементів, пов'язаних з SEO, під час перегляду сторінок, а не переходу до задньої частини.

Будьте обережні при виборі плагінів Joomla SEO для додавання до вашого сайту і про те, як ви їх використовуєте. Деякі з них, наприклад, плагіни, призначені для перенаправлення відвідувачів на іншу сторінку, можуть порушувати рекомендації щодо найкращих практик на пошукових сайтах і можуть призвести до штрафних санкцій за ваш сайт, якщо вони неправильно використані.

До речі, Joomla вільно доступна на Серверні платформи Linux WestHost та надзвичайно легкий встановити!

(Відвідали 359 разів, 1 відвідувань сьогодні)

Повідомлень: 11,052