Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Як привести в порядок гардероб - Wonderzine

Проблем у кожного гардеробу існує безліч: від неможливості знайти потрібну річ до фрустрировать стану перед горою одягу. Сьогодні суспільство ратує за усвідомлене і раціональне споживання речей: краще менше, але краще. Ми розуміємо, що шопінг став частиною нашого дозвілля і від засилля речей нікуди не дітися, і зібрали кілька порад, які допоможуть розібратися з особистим простором, переглянути і впорядкувати гардероб, щоб не потонути в купі суконь і у вас з'явилося місце для нових знахідок.

Гардероб - це речі, які ви носите активно зараз. Тому крок перший і найвірніший: позбутися від усіх старих речей, які ви не носили як мінімум рік. Які б сентиментальні почуття ви не відчували до потріпався светра або туфлям з випускного балу, але тайник зі мотлохом краще утилізувати і більше не бути заручником речей. Витрусіть весь свій гардероб, переглянете кожну річ, померяйте і подивіться свіжим поглядом. Чи поєднується та або інша річ взагалі з чимось? Влаштуйте вечірку і роздайте старі речі друзям, віднесіть їх на гаражний розпродаж або віддайте нужденним, але не збирайте речовий баласт роками. Мода і дизайн стрімко змінюються, а якщо ви за модою стежте, то, звичайно, ваші смаки з роками вже десятки разів еволюціонували і помінялися, так що нема чого збирати пережитки минулого. Викидайте, роздавайте і створюйте простір для нового!

Відкладіть все те, що носите постійно, у чому комфортно і що не втратило свій товарний вигляд. Базові дорогі речі в хорошому стані на кшталт бежевого пальто або синього блейзера хорошого крою слід залишити - до них ви звернетеся ще не раз. Позбавтеся від речей, які втратили свій зовнішній вигляд, порвалися або на них є плями, які неможливо відіпрати: нічого зберігати сміття. Перепитаєте себе, якби зараз побачили цю річ в магазині, чи купили б її, навіщо і чому? Особливо якщо це річ з мас-маркету, яка року за три пучки. Викидайте її не роздумуючи, будете нудьгувати - купіть нову без катишков. Виняток становлять потерті шкіряні черевики і сумки, які, як відомо, з роками стають тільки краще.

Складіть список з того, що у вас залишилося. По пунктах: піджаки, штани, спідниці, сукні та т. Д. Поряд запишіть, чого не вистачає. Подумайте про нові комбінації старих речей: навіть самі звичайні речі можна освіжити, купивши потрібну взуття або аксесуар, - ви самі це добре знаєте! Щоб не утилізувати тонну речей, в подальшому краще завжди купувати менше, але краще - цей принцип лежить на поверхні, але мало хто про нього згадує, коли справа стосується шопінгу. Якісні красиві базові речі легко між собою поєднуються і не потребують додаткових питаннях. Це краще, ніж щоранку намагатися з'єднати хаотично скуплені в різний час речі. Купуючи нову річ, прикиньте в голові 5 варіантів, з чим її носити з того, що у вас є. Запитайте себе: чи є у вас щось подібне і куди ви це надягнете? І ще: від чого доведеться відмовитися, витративши гроші?

Зберіть хороший базовий гардероб. Гардероб можна представити у вигляді дитячої піраміди. Її основа - це база, і на ній тримається все. Тому вдалий гардероб повинен нагадувати конструктор, в якому одну річ легко поєднати з іншого. Хороші туфлі, чоботи, тренч, пальто, костюм, відмінна сумка, вдале сукню і красиву білизну - це речі, в які варто вкладати гроші. Крім того, купите достатню кількість базових дешевих речей: майки, футболки, кілька поясів різної ширини, водолазки, пара спідниць довжини міді, світшоти, монохромних брюк знадобляться завжди. База - це приблизно 50-60 відсотків хорошого гардероба. Решта - ситуативне ( «на вечірку / на роботу») і 10 відсотків - гостромодне, з чим не шкода буде розлучитися.

Організуйте простір. Купіть красиві вішалки різних типів, ящики для зберігання, комоди, контейнери. Окремі ящики для білизни, окремі - для боді і майок, купальників, окремі - для спортивних речей. Топи, сорочки та інший верх краще по можливості розвісити на вішалки. У вас буде більше варіантів, що надіти, якщо все перед вашими очима. Светри краще згорнути, щоб вони не розтягнулися. Багато хто бачив в магазинах акуратно складені конвертики светри, всередині яких лежить картон або папір. Щоб так само акуратно скласти одяг будинку, існують спеціальні вкладки з сухим кедром або лавандою: вони не тільки допоможуть красиво скласти трикотаж, але і ароматизують його і захищають від молі і жучків. Джинси краще розкласти по полицях за кольорами від темних до світлих, а спідниці та брюки - розвісити на вішалках-прищіпки по кілька пар, щоб всі були перед очима. Плаття розділіть на кшталт денний / вечірній, а потім - за кольорами. Ремені і сумки розвісьте на гачки.

фотографії: 1, 2, 3, 4 via Shutterstock

Чи поєднується та або інша річ взагалі з чимось?
Перепитаєте себе, якби зараз побачили цю річ в магазині, чи купили б її, навіщо і чому?
Запитайте себе: чи є у вас щось подібне і куди ви це надягнете?
І ще: від чого доведеться відмовитися, витративши гроші?