Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

 1. Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна...
 2. Спеціальна пропозиція від ВК
 3. Конкурси та акції вконтакте
 4. Як заробити голоси в вк безкоштовно
 5. Додатки Вконтакте роздають голосу
 6. Як заробляти на голосах Вконтакте
 7. Читайте також:
 8. Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко
 9. Спеціальна пропозиція від ВК
 10. Конкурси та акції вконтакте
 11. Як заробити голоси в вк безкоштовно
 12. Додатки Вконтакте роздають голосу
 13. Як заробляти на голосах Вконтакте
 14. Читайте також:
 15. Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко
 16. Спеціальна пропозиція від ВК
 17. Конкурси та акції вконтакте
 18. Як заробити голоси в вк безкоштовно
 19. Додатки Вконтакте роздають голосу
 20. Як заробляти на голосах Вконтакте
 21. Читайте також:
 22. Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко
 23. Спеціальна пропозиція від ВК
 24. Конкурси та акції вконтакте
 25. Як заробити голоси в вк безкоштовно
 26. Додатки Вконтакте роздають голосу
 27. Як заробляти на голосах Вконтакте
 28. Читайте також:
 29. Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко
 30. Спеціальна пропозиція від ВК
 31. Конкурси та акції вконтакте
 32. Як заробити голоси в вк безкоштовно
 33. Додатки Вконтакте роздають голосу
 34. Як заробляти на голосах Вконтакте

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Опис: голоси вконтакте - місцева валюта Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити за допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.
Оплата: продаємо 1 голос за 3-5 руб.
Вимоги: аккаунт ВК або кілька, вільний час.

Зміст статті

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої настройки - Платежі та виберіть Поповнити баланс. На вибір вам нададуть кілька варіантів:

 • Банківська картка;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату відповідно до інструкції. Майте на увазі, що купити можна мінімум 10 голосів, а в деяких випадках - не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в необхідній кількості.

Багато шукають способи накрутки голосів вконтакте за допомогою програм, але не введений на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а ось аккаунт втратити можете або встановити на комп'ютер вірус. Так що використовуйте тільки перелічені нижче методики - вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК

Найбільш очевидний спосіб - скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в аккаунт вконтакте, перейти в Мої настройки - Платежі - Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси в вк. Виконайте все відповідно до інструкції.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.
 • Відразу після зміни інформації в профілі теж може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.
 • Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розкуповують, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.
 • Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найцікавіших і простих способів як швидко заробити голоси в вк.

Конкурси та акції вконтакте

Ще один нескладний спосіб, які не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається удачею і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну: або в пошуку по новинах (Новини - пошук), або натисніть на верхньому меню Товариства і введіть «конкурси голосу». Випаде список з груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент - Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цієї статті .

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж - лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т.п.

Я вже описувала подібну роботу в статті як заробити в соц.сетях , І в ній перерахувала сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker (більше не працює) - не вимагає реєстрації, досить вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив'язана до вк). Потім проста перевірка - вам потрібно лайкнути з зазначеного аккаунта фотографію, і ось ви вже можете працювати.

висновок:

 • 1 голос - 300 лайків.
 • 5 рублів - 300 лайків

5 рублів - 300 лайків

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Троє друзів приведете, вони виконають по 25 завдань - і ви отримаєте свій голос.

Vkway - на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь соц.сети (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

 • 1 голос = 300 бал.

Виконувати можна завдання для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожне виконане дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) - отримаєте 10 балів.

Увага! Пам'ятайте, що за масовий вступ до групи ваш аккаунт можуть заблокувати. Так що краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом)

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голоси і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії - можуть забанити вашу сторінку в соц.сетях. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакте роздають голосу

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси в вк. У далекому 2006 році я отримала 3 голоси за те, що три дні поспіль заходила в гру. Але зараз подібних програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голосу і піти в мінус. Тому такі додатки краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків - запрошувати друзів. Деякі до сих пір переводять голоси за залучених користувачів. Але тут важко перелічити конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Знайти їх можна через пошук. Зайдіть в розділ Програми та в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не покладено». Тоді залишається тільки одне - продати їх.

Вартість голосів офіційно - 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за ціною трохи нижче. Головне правило - ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб покупцеві було сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка - не будете ж ви стукати всім підряд в личку і пропонувати голосу. Це буде виглядати як явний обман, і вас забанити. Так що краще не використовуйте цей спосіб, а виберіть один з наступних:

 • Увійдіть на сайтах на кшталт wmmail.ru, SeoSprint і інших для виконання дрібних завдань. Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».

Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси»

 • Дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за 3 рубля / штука.
 • Знайти групи вконтакте за запитом Голоси вконтакте і пропонувати голосу там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім і викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої настройки - Платежі та внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на цю посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідний повідомлення.

Ось і всі способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Читайте також:

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Опис: голоси вконтакте - місцева валюта Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити за допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.
Оплата: продаємо 1 голос за 3-5 руб.
Вимоги: аккаунт ВК або кілька, вільний час.

Зміст статті

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої настройки - Платежі та виберіть Поповнити баланс. На вибір вам нададуть кілька варіантів:

 • Банківська картка;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату відповідно до інструкції. Майте на увазі, що купити можна мінімум 10 голосів, а в деяких випадках - не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в необхідній кількості.

Багато шукають способи накрутки голосів вконтакте за допомогою програм, але не введений на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а ось аккаунт втратити можете або встановити на комп'ютер вірус. Так що використовуйте тільки перелічені нижче методики - вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК

Найбільш очевидний спосіб - скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в аккаунт вконтакте, перейти в Мої настройки - Платежі - Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси в вк. Виконайте все відповідно до інструкції.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.
 • Відразу після зміни інформації в профілі теж може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.
 • Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розкуповують, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.
 • Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найцікавіших і простих способів як швидко заробити голоси в вк.

Конкурси та акції вконтакте

Ще один нескладний спосіб, які не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається удачею і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну: або в пошуку по новинах (Новини - пошук), або натисніть на верхньому меню Товариства і введіть «конкурси голосу». Випаде список з груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент - Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цієї статті .

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж - лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т.п.

Я вже описувала подібну роботу в статті як заробити в соц.сетях , І в ній перерахувала сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker (більше не працює) - не вимагає реєстрації, досить вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив'язана до вк). Потім проста перевірка - вам потрібно лайкнути з зазначеного аккаунта фотографію, і ось ви вже можете працювати.

висновок:

 • 1 голос - 300 лайків.
 • 5 рублів - 300 лайків

5 рублів - 300 лайків

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Троє друзів приведете, вони виконають по 25 завдань - і ви отримаєте свій голос.

Vkway - на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь соц.сети (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

 • 1 голос = 300 бал.

Виконувати можна завдання для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожне виконане дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) - отримаєте 10 балів.

Увага! Пам'ятайте, що за масовий вступ до групи ваш аккаунт можуть заблокувати. Так що краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом)

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голоси і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії - можуть забанити вашу сторінку в соц.сетях. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакте роздають голосу

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси в вк. У далекому 2006 році я отримала 3 голоси за те, що три дні поспіль заходила в гру. Але зараз подібних програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голосу і піти в мінус. Тому такі додатки краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків - запрошувати друзів. Деякі до сих пір переводять голоси за залучених користувачів. Але тут важко перелічити конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Знайти їх можна через пошук. Зайдіть в розділ Програми та в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не покладено». Тоді залишається тільки одне - продати їх.

Вартість голосів офіційно - 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за ціною трохи нижче. Головне правило - ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб покупцеві було сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка - не будете ж ви стукати всім підряд в личку і пропонувати голосу. Це буде виглядати як явний обман, і вас забанити. Так що краще не використовуйте цей спосіб, а виберіть один з наступних:

 • Увійдіть на сайтах на кшталт wmmail.ru, SeoSprint і інших для виконання дрібних завдань. Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».

Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси»

 • Дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за 3 рубля / штука.
 • Знайти групи вконтакте за запитом Голоси вконтакте і пропонувати голосу там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім і викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої настройки - Платежі та внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на цю посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідний повідомлення.

Ось і всі способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Читайте також:

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Опис: голоси вконтакте - місцева валюта Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити за допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.
Оплата: продаємо 1 голос за 3-5 руб.
Вимоги: аккаунт ВК або кілька, вільний час.

Зміст статті

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої настройки - Платежі та виберіть Поповнити баланс. На вибір вам нададуть кілька варіантів:

 • Банківська картка;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату відповідно до інструкції. Майте на увазі, що купити можна мінімум 10 голосів, а в деяких випадках - не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в необхідній кількості.

Багато шукають способи накрутки голосів вконтакте за допомогою програм, але не введений на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а ось аккаунт втратити можете або встановити на комп'ютер вірус. Так що використовуйте тільки перелічені нижче методики - вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК

Найбільш очевидний спосіб - скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в аккаунт вконтакте, перейти в Мої настройки - Платежі - Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси в вк. Виконайте все відповідно до інструкції.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.
 • Відразу після зміни інформації в профілі теж може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.
 • Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розкуповують, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.
 • Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найцікавіших і простих способів як швидко заробити голоси в вк.

Конкурси та акції вконтакте

Ще один нескладний спосіб, які не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається удачею і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну: або в пошуку по новинах (Новини - пошук), або натисніть на верхньому меню Товариства і введіть «конкурси голосу». Випаде список з груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент - Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цієї статті .

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж - лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т.п.

Я вже описувала подібну роботу в статті як заробити в соц.сетях , І в ній перерахувала сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker (більше не працює) - не вимагає реєстрації, досить вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив'язана до вк). Потім проста перевірка - вам потрібно лайкнути з зазначеного аккаунта фотографію, і ось ви вже можете працювати.

висновок:

 • 1 голос - 300 лайків.
 • 5 рублів - 300 лайків

5 рублів - 300 лайків

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Троє друзів приведете, вони виконають по 25 завдань - і ви отримаєте свій голос.

Vkway - на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь соц.сети (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

 • 1 голос = 300 бал.

Виконувати можна завдання для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожне виконане дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) - отримаєте 10 балів.

Увага! Пам'ятайте, що за масовий вступ до групи ваш аккаунт можуть заблокувати. Так що краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом)

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голоси і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії - можуть забанити вашу сторінку в соц.сетях. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакте роздають голосу

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси в вк. У далекому 2006 році я отримала 3 голоси за те, що три дні поспіль заходила в гру. Але зараз подібних програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голосу і піти в мінус. Тому такі додатки краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків - запрошувати друзів. Деякі до сих пір переводять голоси за залучених користувачів. Але тут важко перелічити конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Знайти їх можна через пошук. Зайдіть в розділ Програми та в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не покладено». Тоді залишається тільки одне - продати їх.

Вартість голосів офіційно - 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за ціною трохи нижче. Головне правило - ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб покупцеві було сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка - не будете ж ви стукати всім підряд в личку і пропонувати голосу. Це буде виглядати як явний обман, і вас забанити. Так що краще не використовуйте цей спосіб, а виберіть один з наступних:

 • Увійдіть на сайтах на кшталт wmmail.ru, SeoSprint і інших для виконання дрібних завдань. Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».

Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси»

 • Дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за 3 рубля / штука.
 • Знайти групи вконтакте за запитом Голоси вконтакте і пропонувати голосу там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім і викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої настройки - Платежі та внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на цю посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідний повідомлення.

Ось і всі способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Читайте також:

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Опис: голоси вконтакте - місцева валюта Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити за допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.
Оплата: продаємо 1 голос за 3-5 руб.
Вимоги: аккаунт ВК або кілька, вільний час.

Зміст статті

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої настройки - Платежі та виберіть Поповнити баланс. На вибір вам нададуть кілька варіантів:

 • Банківська картка;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату відповідно до інструкції. Майте на увазі, що купити можна мінімум 10 голосів, а в деяких випадках - не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в необхідній кількості.

Багато шукають способи накрутки голосів вконтакте за допомогою програм, але не введений на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а ось аккаунт втратити можете або встановити на комп'ютер вірус. Так що використовуйте тільки перелічені нижче методики - вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК

Найбільш очевидний спосіб - скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в аккаунт вконтакте, перейти в Мої настройки - Платежі - Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси в вк. Виконайте все відповідно до інструкції.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.
 • Відразу після зміни інформації в профілі теж може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.
 • Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розкуповують, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.
 • Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найцікавіших і простих способів як швидко заробити голоси в вк.

Конкурси та акції вконтакте

Ще один нескладний спосіб, які не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається удачею і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну: або в пошуку по новинах (Новини - пошук), або натисніть на верхньому меню Товариства і введіть «конкурси голосу». Випаде список з груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент - Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цієї статті .

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж - лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т.п.

Я вже описувала подібну роботу в статті як заробити в соц.сетях , І в ній перерахувала сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker (більше не працює) - не вимагає реєстрації, досить вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив'язана до вк). Потім проста перевірка - вам потрібно лайкнути з зазначеного аккаунта фотографію, і ось ви вже можете працювати.

висновок:

 • 1 голос - 300 лайків.
 • 5 рублів - 300 лайків

5 рублів - 300 лайків

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Троє друзів приведете, вони виконають по 25 завдань - і ви отримаєте свій голос.

Vkway - на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь соц.сети (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

 • 1 голос = 300 бал.

Виконувати можна завдання для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожне виконане дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) - отримаєте 10 балів.

Увага! Пам'ятайте, що за масовий вступ до групи ваш аккаунт можуть заблокувати. Так що краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом)

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голоси і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії - можуть забанити вашу сторінку в соц.сетях. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакте роздають голосу

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси в вк. У далекому 2006 році я отримала 3 голоси за те, що три дні поспіль заходила в гру. Але зараз подібних програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голосу і піти в мінус. Тому такі додатки краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків - запрошувати друзів. Деякі до сих пір переводять голоси за залучених користувачів. Але тут важко перелічити конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Знайти їх можна через пошук. Зайдіть в розділ Програми та в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не покладено». Тоді залишається тільки одне - продати їх.

Вартість голосів офіційно - 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за ціною трохи нижче. Головне правило - ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб покупцеві було сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка - не будете ж ви стукати всім підряд в личку і пропонувати голосу. Це буде виглядати як явний обман, і вас забанити. Так що краще не використовуйте цей спосіб, а виберіть один з наступних:

 • Увійдіть на сайтах на кшталт wmmail.ru, SeoSprint і інших для виконання дрібних завдань. Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».

Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси»

 • Дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за 3 рубля / штука.
 • Знайти групи вконтакте за запитом Голоси вконтакте і пропонувати голосу там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім і викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої настройки - Платежі та внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на цю посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідний повідомлення.

Ось і всі способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Читайте також:

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Опис: голоси вконтакте - місцева валюта Опис: голоси вконтакте - місцева валюта. На них можна купувати різні бонуси на зразок подарунків або спеціальних стікерів. У будь-якому випадку вони користуються великим попитом, так що багато хто готовий платити гроші за них, а ви можете заробити за допомогою голосів. Особливо коли дізнаєтеся способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко.
Оплата: продаємо 1 голос за 3-5 руб.
Вимоги: аккаунт ВК або кілька, вільний час.

Зміст статті

Як заробити голоси вк безкоштовно і швидко

Існує кілька методик, які дійсно допомагають отримати голоси безкоштовно. Адже оплачувати по 7 рублів за один голос не кожен може або хоче. До речі, якщо ви не знаєте, як купити голоси, то робиться це просто.

Зайдіть в Мої настройки - Платежі та виберіть Поповнити баланс. На вибір вам нададуть кілька варіантів:

 • Банківська картка;
 • Мобільний телефон;
 • Платіжні системи;
 • Термінали оплати.

Виберіть відповідний спосіб і переведіть оплату відповідно до інструкції. Майте на увазі, що купити можна мінімум 10 голосів, а в деяких випадках - не менше 20. Якщо вам не потрібно так багато, можна заробити голоси вк безкоштовно і швидко в необхідній кількості.

Багато шукають способи накрутки голосів вконтакте за допомогою програм, але не введений на подібні історії. Ви не зможете з їх допомогою отримати бажані голоси, а ось аккаунт втратити можете або встановити на комп'ютер вірус. Так що використовуйте тільки перелічені нижче методики - вони безпечні.

Спеціальна пропозиція від ВК

Найбільш очевидний спосіб - скористатися спеціальною пропозицією від вконтакте. Щоб його знайти треба зайти в аккаунт вконтакте, перейти в Мої настройки - Платежі - Поповнити баланс. Виберіть нижній варіант Спеціальні пропозиції.

Тут ви побачите список програм та ігор, які дають голоси за дії. Натисніть на будь-який варіант, щоб дізнатися умови як заробити голоси в вк. Виконайте все відповідно до інструкції.

У цьому методі є кілька нюансів:

 • Ставте велике місто, щоб було більше пропозицій.
 • У новачків немає такої функції, так що почекайте пару місяців.
 • Відразу після зміни інформації в профілі теж може пропасти доступ до спеціальних пропозицій, так як модератори перевіряють дані.
 • Кожен день (або майже) додаються нові завдання, багато з них дуже прості. Але їх швидко розкуповують, так що заходьте і перевіряйте список частіше, щоб не пропустити хороші завдання.
 • Чим більше у вас друзів, тим більше пропозицій.

В цілому це один з найцікавіших і простих способів як швидко заробити голоси в вк.

Конкурси та акції вконтакте

Ще один нескладний спосіб, які не займе багато часу. Але тут ваш виграш визначається удачею і в цілому залежить більше від чесності ведучого, ніж від інших факторів. Втім, не будемо відкидати цей спосіб.

Шукати такі конкурси можна вручну: або в пошуку по новинах (Новини - пошук), або натисніть на верхньому меню Товариства і введіть «конкурси голосу». Випаде список з груп, які проводять подібні конкурси.

Найактивніший на даний момент - Голоси ВК. Голоси VK. Голоси Вконтакте. У них кожен день проходить який-небудь конкурс на 1-2 голоси.

Крім того, на сайті randlott.ru іноді зустрічаються конкурси з призами у вигляді голосів. Детальніше про те, як перемогти в конкурсах можна прочитати в цієї статті .

Як заробити голоси в вк безкоштовно

Існують спеціальні сайти, на яких можна виконувати різні дії в обмін на голоси. Завдання в основному для соціальних мереж - лайкнути, зробити репост, вступити в групу і т.п.

Я вже описувала подібну роботу в статті як заробити в соц.сетях , І в ній перерахувала сайти, які платять за ці дії грошима, а не голосами.

Roboliker (більше не працює) - не вимагає реєстрації, досить вказати посилання на ваш аккаунт (скопіюйте з адресного рядка) і пошту (бажано не ту, яка прив'язана до вк). Потім проста перевірка - вам потрібно лайкнути з зазначеного аккаунта фотографію, і ось ви вже можете працювати.

висновок:

 • 1 голос - 300 лайків.
 • 5 рублів - 300 лайків

5 рублів - 300 лайків

За реєстрацію отримуєте 10 лайків. Існує 3 види завдань, за які платять 1-2 лайка. Приведете нового друга +100 лайків. Троє друзів приведете, вони виконають по 25 завдань - і ви отримаєте свій голос.

Vkway - на сайті потрібно авторизуватися через акаунт будь соц.сети (ВК, ОК, FB, TW, IG). Відразу зауважу, що входити через ВК незручно і в цілому цей сайт мені сподобався менше, ніж попередній.

 • 1 голос = 300 бал.

Виконувати можна завдання для всіх перерахованих мереж, так що роботи багато. За кожне виконане дію нараховують 1-2 бали. Запросіть активних друзів (нехай виконають 20 завдань) - отримаєте 10 балів.

Увага! Пам'ятайте, що за масовий вступ до групи ваш аккаунт можуть заблокувати. Так що краще заробляти голоси з лівої сторінки, щоб не втратити основну і не злити друзів спамом)

Це два перевірених сайту, які дійсно виплачують зароблені голоси і гроші. Відгуки на них в основному позитивні, головні претензії - можуть забанити вашу сторінку в соц.сетях. Але це вже витрати роботи. В інтернеті можна пошукати подібні проекти.

Додатки Вконтакте роздають голосу

У свій час це був дуже популярний спосіб заробити голоси в вк. У далекому 2006 році я отримала 3 голоси за те, що три дні поспіль заходила в гру. Але зараз подібних програм дуже мало, в основному пропонують зробити ставку голосами, а якщо виграєте, зможете подвоїти цю суму.

Але ясна річ, що тут складно передбачити успіх затії, так що можна втратити вкладені голосу і піти в мінус. Тому такі додатки краще не використовувати.

Єдиний спосіб отримати голоси з додатків - запрошувати друзів. Деякі до сих пір переводять голоси за залучених користувачів. Але тут важко перелічити конкретні програми, тому що вони або швидко закриваються, або швидко припиняють виплату голосів, коли наберуть певну кількість учасників.

Знайти їх можна через пошук. Зайдіть в розділ Програми та в пошук впишіть Голоси. Подивіться опис, і виберіть той варіант, де не потрібно вкладати власні голоси.

Як заробляти на голосах Вконтакте

Як бачите, способів заробити голоси вк безкоштовно і швидко досить багато. Але не всім потрібно так багато і вони б хотіли їх обміняти на гроші. На сайті це зробити неможливо, в правилах написано «Повернення грошей не покладено». Тоді залишається тільки одне - продати їх.

Вартість голосів офіційно - 7 рублів.

Але це досить дорого для багатьох, так що вони із задоволенням придбають їх з рук, але за ціною трохи нижче. Головне правило - ставити ціну не вище 5 рублів за голос, щоб покупцеві було сенс їх купувати в обхід правил. Можна і 6, але тут вже буде складніше знайти покупця.

Як знайти покупця? Тут теж може виникнути заминка - не будете ж ви стукати всім підряд в личку і пропонувати голосу. Це буде виглядати як явний обман, і вас забанити. Так що краще не використовуйте цей спосіб, а виберіть один з наступних:

 • Увійдіть на сайтах на кшталт wmmail.ru, SeoSprint і інших для виконання дрібних завдань. Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси».

Там часто зустрічаються завдання в стилі «передати голоси»

 • Дати оголошення про продаж голосів на таких сайтах, і встановити власну ціну. Зазвичай добре розходяться голоси за 3 рубля / штука.
 • Знайти групи вконтакте за запитом Голоси вконтакте і пропонувати голосу там. Бажано, щоб ваш аккаунт виглядав живим, справжнім і викликав довіру.

Як перевести голоси? Коли домовитеся про продаж, зайдіть в Мої настройки - Платежі та внизу сторінки знайдіть Передати голоси одному. Натисніть на цю посилання, введіть адресу сторінки людини, вкажіть кількість голосів і напишіть супровідний повідомлення.

Ось і всі способи як заробити голоси вк безкоштовно і швидко, а потім їх продати і отримати реальні гроші. Багато таким способом не заробиш, але якщо у вас накопичилося багато голосів, ви будете знати як їх «перевести в готівку».

Читайте також:

Як знайти покупця?
Як перевести голоси?
Як знайти покупця?
Як перевести голоси?
Як знайти покупця?
Як перевести голоси?
Як знайти покупця?
Як перевести голоси?
Як знайти покупця?
Як перевести голоси?