Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Як заробити в контакті? Ти будеш в шоці як все просто!

 1. Як заробити в контакті простому користувачеві?
 2. Заробляємо гроші вконтакте на своїй сторінці, стабільний дохід!
 3. Як заробити на своїй групі в контакті? Найдохідніший спосіб!
 4. Скільки можна заробити в контакті за місяць?

Зовсім мало хто знає про те як заробити в контакті. Насправді з усієї величезної армії користувачів цієї соціальної мережі всього лише мала їх частина отримує з неї дохід. Деякі думають, що заробляти в ВК можуть тільки її творці і наближені до них особи.

Поспішаю вас порадувати, в реальності сьогодні кожен бажаючий має можливість отримувати грошики з контакту. І не тільки, в мережі ще маса способів для заробітку. Про них я писав у статті як заробити гроші в інтернеті .

А зараз давайте поговоримо як можна заробляти вконтакте. Особливих навичок і умінь не потрібно! Прості щоденні дії принесуть вам додатковий дохід. Саме час дізнатися про способи, розібратися як заробити в вк і вирішити чи варто вам цим займатися. Тільки уявіть, тепер у вас може з'явиться додаткове джерело доходу. Гріх не спробувати.

Замість того щоб безглуздо проводити години, добу і тижні листуючись з друзями і знайомими, можна витратити цей час з користю. Щоб почати заробіток потрібно просто зареєструватися вконтакте. Хоча про що я, ви вже давно це зробили і чекаєте не дочекаєтеся того, щоб спробувати заробляти.

Як заробити в контакті простому користувачеві?

Цих самих способів в реальності не так вже й багато. Їх можна розділити на 3 основних напрямки.

 • Заробляти на своїй сторінці вконтакте.
 • Продаж аккаунта.
 • Заробіток на групі.

Перший і другий способи приносять дохід відразу ж, тобто ви можете вже сьогодні заробити перші гроші. Третій же варіант передбачає попереднє створення і розкручування власної групи. Тільки після цього ви зможете на ній заробити.

Якщо вам терміново потрібні гроші і не шкода своєї сторінки, її можна продати і зірвати куш. Але це буде одноразовий заробіток. Тепер новий власник зможе розпоряджатися вашим аккаунтом як захоче. До речі згідно з правилами даної соц. мережі такі продажі офіційно заборонені.

Однак ті, кому ця тема цікава, можуть знайти через Google за запитом «продати аккаунт», зацікавлених людей. Вартість буде залежати від кількості друзів, року реєстрації та ще безлічі чинників. До речі в вк навіть є додаток, яке оцінить ціну вашої сторінки.)))

Заробляємо гроші вконтакте на своїй сторінці, стабільний дохід!

Заробляємо гроші вконтакте на своїй сторінці, стабільний дохід

Що ж конкретно вам доведеться робити? Тут все простіше простого. Ви будете виконувати різні завдання і доручення інших людей, зацікавлених в певних діях. наприклад:

 • Поставити лайк і написати коментар.
 • Зробити репост в контакті потрібної інформації.
 • Вступити в групу і розповісти друзям.
 • Додатися в друзі або навпаки додати нових друзів.

Як бачите все дуже просто. Але є один суттєвий мінус, а саме після активного заробітку і різних вступів і доповнень ваша сторінка може перетворитися в смітник. Тому рекомендував би тим, хто збирається заробити в контакті, створити другий обліковий запис спеціально для цих цілей. Адже є навіть ризик того, що виявивши підозрілу активність з вашого боку, адміністрація соціальної мережі заблокує вас. Не хотілося б зливати свою реальну сторінку, з безліччю друзів і знайомих.

Якщо говорити про оплату, то скажу відразу мільйонером ви не станете і великий куш не зірве. Величезних грошей заробити цим способом не вийде, але все одно хоч дещо. В місяць реально отримати 1000 - 2000 тисячі рублів. Адже за такі прості дії багато вам не дадуть. Як заробити в контакті на своїй сторінці з чого почати роботу і де знайти тих, хто буде вам платити? Виявляється зовсім не потрібно писати листи всім підряд і пропонувати свої послуги. Для цього існують спеціальні сервіси, на яких ви входите і починаєте виконувати сподобалися завдання.

Ось кілька кращих сайтів в якості прикладу:

Як заробити на своїй групі в контакті? Найдохідніший спосіб!

Найдохідніший спосіб

Якщо у вас вже є своя група, можете починати на ній заробляти. Цей спосіб принесе набагато більше грошей, ніж попередній. Але тут потрібно знати деякі особливості.

Заробіток на групі включає в себе ряд певних, послідовних дій, після виконання яких ви зможете почати заробіток в контакті.

 1. Придумати про що ви буде ваша група.
 2. Підібрати правильну назву для неї (грає одну з дуже важливих ролей), подробиці читайте на сторінці Як назвати групу в контакті.
 3. Створення групи - найлегший етап, виконується за п'ять хвилин не більше. Однак і тут є свої особливості, у мене є окрема стаття як створити групу в контакті. Де описую всі підводні камені цього процесу.
 4. Наповнення її цікавим і найголовніше корисним матеріалом для користувачів.
 5. Залучити якомога більше живих і активних людей.
 6. Постійно додавати нові матеріали і розкручувати свою групу.

Тільки виконавши все це ви зможете почати хороший, прибутковий і більш менш стабільний заробіток.

Заробляти на групі в ВК можна декількома способами:

 • Розміщувати рекламні пости.
 • Заробляти на партнерських програмах.

Реклама - це один з основних джерел доходів з групи. Тобто хто - то хоче розмістити на стіні у вашому співтоваристві по електронній пошті посилання на свій сайт, товар або послугу. Ця людина платить вам за це, а ви публікуєте те, що йому потрібно.

Ціна одного такого поста може доходити і до 1000 рублів. Все залежить від кількості учасників вашої групи. Хоча це тільки один з факторів, які впливають на ціну. Люди в вашому співтоваристві повинні бути активними.

Реклама може розміщуватися на певний час і в певному місці. Вам можуть запропонувати рекламу на пряму, але найпростіше додати ваше співтовариство на спеціальну біржу, де цей процес автоматизований. Ось дві хороші біржі для прикладу:

Для заробітку на партнерських програмах ваша група повинна бути живою. Це означає, що всі її учасники - це реальні люди. Їм цікава тема спільноти, вони заходять в нього кожен день. Ну і природно чим більше таких передплатників, тим вищий заробіток.

Суть заробітку в вк на партнерках проста. Потрібно розмістити гарний пост з посиланням на потрібний товар або послугу на стіні. Зацікавлений людина переходить за посиланням, купує його, а вам на рахунок капають відсотки. За рекламний пост в групі ви отримуєте фіксовану суму 1 раз. Тут же кожна людина, яка купить товар або послугу принесе вам заробіток. Тобто ви можете заробляти щодня, а нові передплатники тільки піднімуть підсумковий дохід.

Знайти такі партнерки для групи не складно. Досить скористатися пошуковою системою.)))

Скільки можна заробити в контакті за місяць?

Скільки можна заробити в контакті за місяць

Ну і найцікавіше сума щомісячного заробітку з групи не обмежена. Це може бути і 20 і 30 і 50 тисяч рублів. Наприклад тільки один рекламний пост в активному співтоваристві з гарною відвідуваністю може коштувати від 1000 рублів. Ви звичайно ж можете продати свою групу, за дуже хороші гроші, але в цьому випадку заробіток буде разовим. Краще розвивайте її, щоб з часом отримувати пасивний дохід.

Може є ще якісь способи заробітку в вк?

Так є варіанти. І хоча вони не підходять для новачка, вважаю за потрібне коротко розповісти і про них. І так, тут вам не потрібно ставити лайків, створювати групи і так далі. Ось ці способи:

 • Створення гарного меню для груп в ВК. Потрібно вміти працювати з фотошоп, знати основи HTML. Вартість одного меню від 100 рублів і вище. Я бачив ціни і в кілька тисяч.
 • Розкрутка чужих груп в контакті. Тут потрібна знати основи просування в соціальних мережах.
 • Наповнення та ведення спільноти. Ви створюєте гарні і цікаві пости, розміщуєте їх в групі.

Тепер ви знаєте як заробити в контакті. Повірте на сьогоднішній день багато людей отримують з цієї соц. мережі пристойний дохід. Почати можна з простих дій і, з часом, розкрутитися. Спробуй і ти!

Як заробити в контакті простому користувачеві?
Як заробити на своїй групі в контакті?
Скільки можна заробити в контакті за місяць?
Як заробити в контакті простому користувачеві?
Що ж конкретно вам доведеться робити?
Як заробити в контакті на своїй сторінці з чого почати роботу і де знайти тих, хто буде вам платити?
Скільки можна заробити в контакті за місяць?
Може є ще якісь способи заробітку в вк?