Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Як збільшити час роботи Galaxy S8 і S8 Plus від акумулятора

Скажіть, а ви хочете щоб ваш Galaxy S8 ще довше тримав зарядку? Нам здається, що так. Адже енергії ніколи не буває багато. Особливо, коли справа стосується таких потужних смартфонів, як флагман компанії Samsung 2017 року. Як ми з вами знаємо, виробник не сильно збільшив ємність акумуляторної батареї ( в порівнянні з попередниками ), І цим ввів більшість користувачів в стан здивування - що ж тепер, зарядка взагалі буде «спливати» моментально? Насправді ні. Оптимізація енергоспоживання - велика річ.

З іншого боку, оптимізація - це звичайно добре, але для власників Galaxy S8 завжди буде корисно дізнатися декілька «фішок», які допоможуть збільшити час автономної роботи їх смартфона. І ось вони:

  1. Якщо так вийшло, що ви читайте цю статтю в той момент, коли тільки включаєте гаджет в перший раз, то відповідайте відмовою на всі питання «відправляти інформацію про використання», «Допоможіть нам покращити» і т.д. Допомога - це добре, але коли вона «жере» акумулятор - це погано. Якщо Galaxy S8 вже включений, то не біда - заходимо в «Налаштування безпеки» і вимикаємо все звіти там.
  2. Встановіть темні шпалери на екран блокування екрану і робочий стіл. А краще взагалі повністю чорні. Amoled-дисплеї споживають менше енергії, коли показують чорний колір. Скажіть, а ви хочете щоб ваш Galaxy S8 ще довше тримав зарядку
  3. Забороняємо додатків відправляти повідомлення (крім тих, які дійсно вам потрібні - месенджери, вконтакте, банк-клієнти та інші). Менше повідомлень - менше навантаження - повільніше розрядка батарейки.
  4. Якщо мобільний інтернет не використовується зовсім (тільки Wi-Fi), то в «Настройках - Мобільні мережі» ставимо режим «Тільки GSM».
  5. У менеджері програм зупиняємо (відключаємо) програми від компанії Google - книги, музику, фільми і т.д. Знову ж в тому випадку, якщо вони вам не потрібні.
  6. Відключаємо підбір реклами в налаштуваннях.
  7. Видаліть «стандартне» додаток FaceBook, ну або хоча б зупиніть його використання.
  8. У той момент, коли вони вам не потрібні, відключайте бездротові з'єднання - GPS, Bluetooth, Wi-Fi.
  9. Вимкніть використання автоматичної яскравості - відрегулюєте підсвічування дисплея «під себе» і залиште її в такому положенні. Так само, радимо скоротити час активної підсвічування і встановити мінімальний поріг, в перебігу якого телефон буде блокуватися.
  10. Використовуйте режим енергозбереження. Компанія Samsung вже передбачила потреба користувача в довгої автономної роботи пристрою і «придумала» спеціальний енергозберігаючий режим. Він дозволяють економити батарейку за рахунок зниження продуктивності процесора, зменшення яскравості екрану, виключення вібрації і т.д.

Що можна порадити ще? Наприклад, буде не зайвим скачати якусь програму для моніторингу активності додатків з Google Play. Навіщо? Все-таки, все що написано вище впливає на споживання енергії «більш-менш», а основними «пожирачами» є якраз викачані програми та ігри. І було б непогано знати, яке саме з них змушує швидко розряджатися ваш Galaxy S8. Що, в свою чергу дозволить вжити заходів для збереження заряду.

PS Знаєте ще якісь моменти, які ми забули? Обов'язково пишіть в коментарі і підтримуйте свою позицію «лайки»!

Скажіть, а ви хочете щоб ваш Galaxy S8 ще довше тримав зарядку?
Що можна порадити ще?
Навіщо?
PS Знаєте ще якісь моменти, які ми забули?