Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Чому сайти послуг так важко просувати в інтернеті

  1. Чому послуги важко просувати
  2. конкуренція послуг
  3. якість сайту
  4. Просування сайту послуг

Просування сайти послуг в інтернеті вимагають більше зусиль і ресурсів у порівнянні з сайтами товарів. Пояснюємо чому.

Чому послуги важко просувати

Є дві причини, чому послуги просуваються в інтернеті зі скрипом:

Нічого більше сайтам послуг в інтернеті нічого не заважає. Всього дві причини, але вони настільки сильні, що примушують відступити навіть сильних духом. Спадає на думку крилатий «пробували ми ваші інтернети - нічого не працює». Ці разочаровашкі - наслідки виходу на перегрітий ринок з невідповідним для цього сайтом. Ми направимо вас!

конкуренція послуг

Ви задавалися питанням, чому в послугах конкуренція вище, ніж в товарах? Розгадка в низькому порозі входу в бізнес послуг. Не у всіх, звичайно, але в багатьох послугах можна відкрити свою справу без початкового капіталу. Медичні послуги, банківський сектор важко уявити без стартових вкладень, але, наприклад, юриспруденцію - легко!

Є ще один фактор: слабке різноманітність послуг. Товари - безперервний прогрес, новинки, модернізація, принципово нові види ... У послугах - традиції. А коли абстрактні логістичні компанії пропонують одне і те ж, однаково виглядають, звучать і рекламуються, то і конкуренція там - мало не здасться.

  1. Як заощадити на SEO 3 млн ₽
  2. Прокачали експертність? Розкажіть про це!

У конкуренції послуг і не пахне раціональним вибором, тут рулять емоції. Коли людині потрібна незнайома раніше послуга, він просить поради у друзів. Йому емоційно простіше довіритися рекомендованої компанії. У товарів є відчутні характеристики, а послуги нематеріальні, поки їх не надали. І швидше за все, залишаться нематеріальними взагалі, як, наприклад, консультація психолога.

Виходить, що всі послуги на ринку для покупця однакові, а компанії, їх надають - близнюки, які нічим не відрізняються один від одного. В таких умовах конкуренція переходить на трансцендентний рівень. Де немає чітких меж «ми - кращі, тому що ...» і далі слід конкретна величина, як щільність пікселів екрану смартфона. Конкуренція послуг - це конкуренція за серця, а не за уми споживачів.

  1. компетентний маркетинг
  2. Типовий процес продажу на сайті

В інтернеті конкуренція послуг, як і належить перегрітої темі, дикою гальмує просування сайту. ТОП пошукових систем - це замкова щілина, крізь яку видно перші 10 сайтів. І всі хочуть бути в числі щасливчиків. Чим вища конкуренція, тим у кожного сайту по теорії ймовірностей менше шансів там опинитися. Просувати послуги в інтернеті зараз навіть важче, ніж в офлайні. Так, інтернет обіцяє багато клієнтів. Але оскільки почати просування в інтернеті взагалі нічого не коштує в порівнянні з традиційними засобами реклами, то вас там чекають всі, від малого до великого.

якість сайту

Якісний сайт робить позитивний психологічний вплив на вибір людей. Це факт, що відсилає нас безпосередньо до ірраціональності вибору ефемерних речей. В інтернеті люди безсилі зробити правильний вибір на основі фактів (факти не працюють в сфері послуг) і людський мозок чіпляється хоч за щось, що виправдає його вибір. Переважна більшість куплять послугу на більш респектабельному сайті, залишивши без грошей сайт гірше. Причому, люди навряд чи зможуть пояснити свій вибір - це підсвідома психологія.

Респектабельний сайт - це прямий шлях до продажу в сфері послуг. Ймовірно, ви помічали, наскільки якісніше в середньому сайти послуг в порівнянні з сайтами, що продають товари. Деякі товарні компанії застрягли зі своїми сайтами в махрових дев'яностих і непогано себе почувають. З послугами такий номер не пройде - застарілий сайт тут як брудні манжети у офіціанта. Сайт послуг зобов'язаний бути сучасним і дорогим.

Але одним зовнішнім виглядом ситий не будеш: користувач хоче знайти на сайті потрібну швидко і не роздумуючи. Це можливо на зручному, ергономічному сайті з інтуїтивною навігацією. Нещадна статистика свідчить: у вашого сайту 3 секунди після завантаження, щоб людина зрозуміла що робити. Та ж статистика говорить, що навіть стійкі дослідники через 10 секунд закриють вкладку і підуть шукати щастя на інший сайт.

Виходить, що для просування послуг в інтернеті потрібен іміджевий сайт з інтуїтивною навігацією. Надішліть заявку, якщо вам потрібен такий сайт!


Просування сайту послуг

Просування сайту послуг утруднено малою кількістю сторінок. Це гігантський гальмо природного зростання сайту в пошукових системах для будь-якого сайту в принципі, а вже для послуг і поготів. Навіщо сайту компанії багато сторінок, - запитаєте ви, - якщо ми просуваємо сайт (читай, головну сторінку) на нашому ключовому запиту? Я розстрою вас: ви навряд чи коли-небудь зможете просунути сайт послуг за своїм основним високочастотному запиту. Чи не ті часи ... Вся надія на низкочастотники і на запити з довгими хвостами (5-6 слів і більше).

Низькочастотні запити таять майже нескінченну кількість варіацій. Конкуренція в них від низької до нульової. Просунути сайт по Низькочастотник не в приклад простіше, ніж по ВЧ-запитам. В теорії. На практиці ви не досягнете успіху в просуванні по НЧ-запитах, якщо у вас на сайті мало сторінок. Причина: на кожен запит потрібна окрема стаття і як ви розумієте, статей таких повинно бути ... багато! Замкнуте коло: тому сайти з малою кількістю сторінок не просуваються від слова «ніяк». Ні по високочастотник (в силу конкуренції), ні по Низькочастотник (через скромного кількості відпрацьованих низкочастотников.

  1. Сайт 5-го покоління просуває себе сам

Плодити комерційні сторінки на корпоративному сайті у вас не вийде. У Сергія Довлатова в романі «Чемодан» багаторазово і до місця звучить: «Це буде штучно», багато комерційних статей на одну тему - це і є «штучно». вихід - блог компетенції , Почитайте докладно що це таке. Блог - це єдиний спосіб просунути сайт послуг в пошукових системах. SEO вам в цьому вже не помічник.

Резюмуючи вищесказане: щоб просувати послуги в інтернеті, вам потрібен іміджевий сайт з чудовою навігацією і блогом компетенції. Зрозуміло, що ми не просто так написали цю статтю, повідомляємо, що такі сайти - наш профіль !

Навіщо сайту компанії багато сторінок, - запитаєте ви, - якщо ми просуваємо сайт (читай, головну сторінку) на нашому ключовому запиту?