Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Flash розробка | Створення флеш сайтів | Створення флеш банерів | Створення флеш презентації | FLASH!

Flash розробка   Flash-технології - найбільш оптимальний спосіб для створення унікальних, що запам'ятовуються, креативних продуктів, які розкажуть про вашу компанію в інтернеті

Flash розробка
Flash-технології - найбільш оптимальний спосіб для створення унікальних, що запам'ятовуються, креативних продуктів, які розкажуть про вашу компанію в інтернеті. Сайт, розроблений з використанням flash-технологій, не тільки привертає потенційних споживачів своїм ефектним зовнішнім виглядом, але і формує у них думка про вас, як про передовий компанії, яка прагне «йти в ногу» з часом і використовує в своїй роботі найсучасніші технології.
За допомогою елементів flash ви можете підкреслити найбільш важливі для вашого бізнесу аспекти і підвищити впізнаваність свого бренду, а також привернути увагу покупців до певного товару або послуги, що надається вашою компанією, для значного збільшення попиту.


Створення flash-банерів
Технологія flash надає дизайнерам широкий розмах для реалізації творчих ідей. C допомогою
flash-банерів можна візуалізувати практично будь-яку задумку: розповісти аудиторії історію в мультиплікаційної формі, створити плавну анімацію, красиво представити товар або бренд, поєднати растрову і векторну графіку. Анімація деяких елементів сайту (банер, меню, заставка) підсилює іміджеву складову компанії і запам'ятовуваність сайту, тому flash-банер може надати дизайну сайту динамічність і красу.
Flash-банери дають набагато більший ефект, ніж звичайні банери, тому їх створення - це відмінний вибір для тих, хто хоче звернути увагу на свій сайт і донести до користувачів важливу інформацію. Крім того, створення flash-банерів необхідно тоді, коли потрібен елемент інтерактивності. Інтерактивний банер реагує на дії користувача і тим самим ще більше втягує їх в анімаційний процес, утримує на сайті, допомагає краще запам'ятати інформацію.


Створення flash-презентацій

Візитка, буклет, сайт і якісна flash-презентація - це необхідний набір для розкрутки свого лейблу, бренду або товару. Якісну flash-презентацію можна помістити, як на свій власний сайт, так і розмістити у вигляді окремого представництва в мережі за певним типом послуги або товару.
Flash-презентація - це одна з різновидів рекламного продукту. Яскравість, анімаційні, інформативність і управління - ось переваги цього виду просування.
Flash-презентація може мати:
- включені в себе відеоматеріали і тривимірну графіку 3d.
- мобільну версію для швидкого скачування на гаджет вашої цільової аудиторії.
- складатися з включеного модуля з програмуванням індивідуальних функцій під ваше завдання.
- вставку з класичної мультиплікацією.
- аудіо супровід з вибраними вами голосами дикторів.
- фірмове звуковий супровід з написання музичного треку.

Створення flash сайтів

Flash сайт - це гармонійне поєднання креативного дизайну і яскравою динаміки. Компанія WEBWORLD готова запропонувати вам створення унікального і барвистого flash сайту, який буде відповідати всім вашим вимогам за змістом і зовнішнім виглядом.
Саме flash сайти є одним з головних маркетингових інструментів в інтернеті. А дизайн сайту з використанням флеш елементів - це основний інструмент успішних продажів. Наші дизайнери створять для вашого сайту красиві анімовані зображення, виконають інтерактивне звуковий супровід і багато іншого. Ваш flash сайт стане ефектним і незабутнім.
Технологія flash дозволяє представити будь-яку інформацію в інтернеті динамічно і інтерактивно. Однак розумно буде передбачити можливість припинення окремих елементів флеш-анімації, які мають багаторазове повторення (наприклад, відключення / регулювання звукових ефектів). Ваш flash сайт буде не тільки красивий, але і зручний у використанні: користувач матиме цінну можливість вибору, в якому саме вигляді він хоче сприймати інформацію, яку подають.
Чому вигідно замовити дизайну сайту або будь-яку іншу послугу саме в нашій компанії?
На то є цілий ряд причин:
Оперативність. Ми створимо для вашого сайту необхідні flash-ролики або розробимо flash-дизайн в максимально короткі терміни
Якість і доступність. Ми створюємо сайти на високому професійному рівні за конкурентними цінами.
Ефективність. Сайти, створені нашими фахівцями, успішно виконують своє основне призначення - приваблюють відвідувачів, а наші flash-ролики, анімації, скрінсейвери зроблять бренд вашої компанії, що запам'ятовується.
Ми робимо все для того, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений виконаною нами роботою, і докладаємо до цього всіх зусиль.
Ми раді запропонувати Вам свої послуги, але вибір залишається за Вами. Не дозволяйте собі зробити помилку і зробити неправильний вибір!

Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Чому вигідно замовити дизайну сайту або будь-яку іншу послугу саме в нашій компанії?
Цікава стаття?