Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

>> РОЗКРУЧУВАННЯ БЛОГУ, ОСНОВНІ СПОСОБИ, Розкрутка Сайту, Розкрутка в пошукових системах, що, Способи Розкручування Блогу, Інтернет Бізнес

Схожі статті:
 • І так якщо ви вирішили створити блог (сайт) або ж уже створили його, то ви повинні розуміти що розкрутка блогу є невід'ємною складовою вашого Інтернет Бізнесу І так якщо ви вирішили створити блог (сайт) або ж уже створили його, то ви повинні розуміти що розкрутка блогу є невід'ємною складовою вашого Інтернет Бізнесу. Необхідно приділяти цьому питанню найпильнішу увагу. Можна навіть сказати сам блог і його розкрутка це дві частини одного цілого.

  Однак на початковому етапі формування блогу, розкрутці не слід приділяти більше 20% від загальної кількості часу, який ви витрачаєте на ваш блог. На цьому етапі вашою основною метою має бути наповнення блогу унікальним, якісним контентом, оскільки саме якісний контент є запорукою успішного просування вашого блогу в мережі Інтернет.

  Будемо вважати, що деякий мінімум хорошого контенту у вас вже є. Тепер саме час приступати до розкручування. Тут у початківця блогера виникає безліч питань. З чого починати? Які способи просування існують? Займатися розкручуванням сайту самостійно або передати цю справу професіоналам? Всі ці питання ми будемо розбирати поступово, крок за кроком намагаючись не упустити нічого важливого. У цій же оглядовій статті я пропоную розглянути основні способи розкрутки блогу .

  Розкрутка в пошукових системах (пошукова оптимізація). Її ще називають SEO. Це перше на що слід звернути увагу, вірніше сказати з цього потрібно починати розкрутку блога. SEO - це ціла наука про виведення вашого блогу, ну і не тільки блогу, будь-якого сайту, на хороші позиції за ключовими словами в пошукових системах. Розкрутка в пошукових системах, її Основна мета - залучити цільових відвідувачів на ваш блог за допомогою пошукових систем, таких як Yandex, Rambler, Google і інші.

  Контекстна реклама. Найшвидший і ефективний спосіб розкрутки з використанням пошукових систем. З тією лише різницею, що тут ми будемо не просувати блог в пошукових системах, а давати рекламу в них. Рекламу в вигляді платних оголошень, які будуть відображатися по певних запитах. Платити доведеться за кожного відвідувача, який прийшов на ваш блог з цього оголошення. Причому ціну за клік ви встановлюєте самі від 0,01 $ і вище. Основна мета - вийти на перші місця в списках всіх подібних оголошень.

  Публікація статей в Інтернеті. Що б цей спосіб виявився дієвим, необхідно написати або замовити хорошу статтю, природно краще не одну. Потім опублікувати її якомога більшої кількості ресурсів. Звідки до вас будуть приходити цільові відвідувачі. Це дуже добре позначиться на ранжируванні вашого блогу в пошукових системах. Основна мета - задіяти максимальну кількість тематичних Інтернет ресурсів. Не забуваючи при цьому про унікальність і корисності статей.

  Прямий маркетинг. Суть цього методу, полягає в тому, що вам доведеться самостійно виходити на своїх потенційних клієнтів, відвідувачів і пропонувати їм купити той чи інший продукт, відвідати ваш блог і т.д. Прямий Інтернет маркетинг буває двох видів:

  1. Спам, розсилка повідомлень серед усіх підрив;

  2. Директ маркетинг, персоналізована розсилка. Пропозиція приходить певного, конкретної людини.
  Основна мета - зацікавити людей відвідати ваш сайт і ще краще придбати ваш товар.

  Прихований маркетинг. Це реклама на тематичних сайтах, форумах і блогах. Оскільки на цих ресурсах спілкуються ваші цільові відвідувачі, ви можете їх залучити на свій блог. Основна мета - аналогічна мети прямого маркетингу.

  Партнерський менеджмент. Даний спосіб полягає в створенні власної партнерської програми. Якщо партнерська програма виявиться перспективною, а головне вигідною, тобто ви будете гарантувати високий відсоток від продажів. Те, безумовно, це приверне додаткових клієнтів і відвідувачів бажаючих брати участь в цій програмі. Основна мета - витяг максимального прибутку від продажу товару і залучення додаткових цільових відвідувачів.

  І так ми коротко розглянули основні способи розкрутки блогу . Людині не відає, новачкові може все це здатися, чимось нереальним або, принаймні, дуже складним. Складно ... може бути, але абсолютно реально!

  Головне це структурування і чіткий план дій. У вас повинно бути сплановано: що, коли і в якій послідовності ви повинні робити. Ну і природно треба вміти не тільки добре складати плани, але і добре працювати. І повірте, результат не змусить себе довго чекати!

  Автор: Сергій Довбиш
  Створення Бізнес Блогу

  МАЙСТЕР ПЛАН ПО розкрутки сайту

  Детальний покрокове відео керівництво на компакт-диску покаже Вам, як вивести будь-який сайт до абсолютно будь-якого рівня відвідуваності Детальний покрокове відео керівництво на компакт-диску покаже Вам, як вивести будь-який сайт до абсолютно будь-якого рівня відвідуваності!
  Все пояснюється крок за кроком, простою людською мовою, в доступному і легкому для освоєння вигляді!

  ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕОУРОКИ по розкручуванню сайту?

З чого починати?
Які способи просування існують?
Займатися розкручуванням сайту самостійно або передати цю справу професіоналам?
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНІ ВІДЕОУРОКИ по розкручуванню сайту?