Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

»Інформаційний день по зеленій економіці пройде 1 червня в Мінській області

У Смолевічского і Пуховічського районах Мінської області 1 червня проводитися інформаційний день на тему «Просування зеленої економіки в Республіці Білорусь: принципи, механізми, перспективи», повідомили кореспонденту БЕЛТА організатори заходу

У Смолевічского і Пуховічського районах Мінської області 1 червня проводитися інформаційний день на тему «Просування зеленої економіки в Республіці Білорусь: принципи, механізми, перспективи», повідомили кореспонденту БЕЛТА організатори заходу.

Завдання інформаційного дня - розширити знання аудиторії про принципи зеленої економіки, надати інформацію, яка стала б поштовхом для реалізації зелених проектів в регіоні, а також практичного впровадження принципів зеленої економіки на місцевому рівні.

Програмою заходу заплановані виступи експертів, презентації кейсів по зеленій економіці, реалізованих (або знаходяться в стадії реалізації) в Білорусі за участю Європейського союзу.

Передбачається, що в Смолевічского районі учасники інформаційного дня ознайомляться з можливостями розвитку органічного сільського господарства в Білорусі, побачать презентації з тематики поводження з відходами та використання води. Також в цій частині заходу планується обговорити питання стимулювання населення для скорочення енергоспоживання, створення попиту на екологічно дружню продукцію. Крім того, буде організовано відвідування пунктів пілотної ініціативи громадської організації «Білоруський зелений хрест», де презентують досвід створення мережі інноваційно-демонстраційних майданчиків по землеробству і органічного сільського господарства для просування сталого землекористування, популяризації сільськогосподарської праці серед молоді, поліпшення харчування школярів і отримання доходів сільськими школами.

У Пуховічського районі учасники заходу відвідають Марьіногорская гімназію, де ознайомляться з реалізацією ініціативи по озелененню дахів будівель ГО «Пуховічскій край».

Участь в інформаційному дні, який входить в цикл тематичних заходів, буде здійснюватися на безоплатній основі. Організаторами циклу виступають представництво ЄС в Білорусі за участю Міністерства природних ресурсів і охорони навколишнього середовища і Міноблвиконкомі.