Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Конференції та заходи для фінансових директорів і керівників компаній

 1. спікери конференції
 2. Вартість участі

19 лютого 2016 року м Москва

Конференція «Ефективне управління ліквідністю і оборотним капіталом», організована порталом CFO-Russia.ru, відбудеться 19 лютого 2016 роки (місце проведення: Москва).


Найважливіша подія 2016 року для тих, хто хоче успішно провести свої компанії крізь кризуНайважливіша подія 2016 року для тих, хто хоче успішно провести свої компанії крізь кризу

 • 10+ практичних кейсів
 • Найвища якість і найкраща ціна в області бізнес-конференцій!

Діють знижки за ранню реєстрацію. Встигніть зареєструватися за найбільш вигідною ціною!

Ризики ліквідності стали, мабуть, найбільш обговорюваними серед фінансистів за останні 5 років. Навіть для компаній, традиційно не відчували проблем з готівкою, управління ліквідністю вийшло під час рецесії на передній план. Зараз саме час підвищити ліквідність за рахунок вивільнення внутрішніх ресурсів і перегляду взаємовідносин з контрагентами - клієнтами і постачальниками. Як оптимізувати управління запасами? Як налаштувати кредитну політику відповідно до більш жорсткими вимогами часу? Як домогтися результативного стягнення дебіторської заборгованості в умовах зростання ризику неплатежів? Якими фінансовими інструментами, доступними зараз на ринку, можна скористатися, щоб гарантувати необхідний рівень оборотного капіталу?

Ключові теми:
 • Унікальні практики щодо встановлення контролю над оборотним капіталом
 • Шляхи підвищення ліквідності в умовах рецесії
 • Як оптимізувати споживання ресурсів в компанії
 • Моніторинг і контроль над KPI оборотного капіталу для забезпечення більш якісного прогнозування потоку грошових коштів
 • Технологічна підтримка системи управління оборотним капіталом
 • Практика застосування факторингових інструментів на російському ринку
 • Формування цілісної системи управління запасами
 • Максимізація економічного ефекту від управління запасами: вивільнення оборотних коштів, підвищення прозорості процесів, розподіл зон відповідальності
 • Налаштування правильної стратегії управління запасами відповідно до вимог бізнесу: потрібний рівень запасів, відповідний асортимент і класифікація
 • Звільнення потенційної ліквідності з системи управління запасами
 • Принципи нормування в стратегії управління запасами: обсяг, номенклатурний склад запасів, оборотність і інші показники
 • Ризик-менеджмент в стратегії нормування запасів і тенденції в цій галузі
 • Ефективне стягнення дебіторської заборгованості в умовах зростання ризику неплатежів
 • Управління кредитним портфелем груп

аудиторія:

Фінансові директори, департамент управління дебіторською заборгованістю, керівники казначейств, директора із закупівель, логістики та управління ланцюгами поставок, керівники відділів контролінгу та планово-економічних служб, начальники кредитного департаменту, бюджетні контролери, а також представники найбільших банків, факторингові та страхові компанії, колекторські агентства , юристи.

Ключові пункти:

 1. Практика використання актуальних інструментів підвищення ліквідності в умовах рецесії: факторинг, оптимізація боргового портфеля, хеджування ринкових ризиків, процедури внутрішнього аудиту та інші.
 2. Встановлення контролю над оборотним капіталом за рахунок розробки ключових показників ефективності, максимальне скорочення циклу оборотності грошових коштів, ревізія ключових компонентів моделі оборотного капіталу, технологічна підтримка системи управління.
 3. Підвищення ліквідності за рахунок грамотної роботи з постачальниками і клієнтами: оптимізація кредитної політики, ефективного стягнення дебіторської заборгованості, перегляду існуючої ланцюжка поставок
 4. Формування цілісної системи управління запасами: вибудовування системи KPI і контрольних заходів, регламентація процесів з управління запасами, звільнення потенційної ліквідності з системи управління запасами.
спікери конференції
 • фінансовий директор, Лабораторія Касперського

 • заступник фінансового директора, Сибірська генеруюча компанія інтерв'ю

  Наталя розповідає про досягнення СГК в 2016 році. Зокрема вона поділилася досвідом централізації кредитного портфеля і відкриття єдиного розрахункового центру.

 • Гаспар Гаспарян, фінансовий директор «Мултон», поділився з CFO-Russia.ru планами і прогнозами на 2019 рік.


  Гаспар Гаспарян, фінансовий директор «Мултон» і спікер Ділового сніданку «Управління витратами на підприємстві як ефективний метод збереження конкурентоспроможності», розповів CFO Russia про оптимізацію витрат в його компанії і програмою постійного поліпшення.

 • фінансовий директор, Covestro Russia

 • По ряду причин повноцінна процедура передачі справ в російських компаніях відбувається рідко. Часто в кращому випадку можна розраховувати на «якщо що, дзвони». Однак для будь-якого фінансового директора існують способи прийняти справи від попередника, максимально знизивши ризики як для себе, так і для компанії. Деякі з них я опишу в цій статті.

 • начальник відділу казначейства, ПРОТЕК інтерв'ю

  Ігор Дубинец, начальник відділу казначейства компанії ПРОТЕК і спікер конференції «Ефективне управління оборотним капіталом і ліквідністю», поділився з CFO-Russia досвідом застосування факторингу в своїй компанії.

 • керівник казначейства, Росинтер Ресторантс Холдинг

 • Василь Пташинский, фінансовий директор компанії «Автомир» і спікер третьої конференції «Ефективне управління ліквідністю і оборотним капіталом», розповів CFO-Russia.ru про створення єдиного облікового центру обслуговування в мережевий федеральної компанії.


  Василь Пташинский, фінансовий директор групи компаній «Автомир» і спікер третьої конференції «Ефективне управління ліквідністю і оборотним капіталом», розповів CFORussia про те, на що варто звернути увагу фінансовому директору роздробу в найближчому році.


  Обсяг продажів нових автомобілів в 2009 році в Росії знизився на 49%. Василь Пташинский, фінансовий директор ГК «Автомир», в інтерв'ю CFO-Russia розкриває деталі антикризової програми, яка дала змогу найбільшому російському роздрібному автодилеру підвищити ефективність діяльності.

 • старший бізнес-контролер, Philips Russia

 • керівник групи з фінансового контролю та управління ризиками, Хенде Мотор СНД

 • кредитний менеджер, EFES RUS

 • Сергій Конигіна, макроекономіст «Газпромбанку» і спікер Конференції «Внутрішній контроль та внутрішній аудит як інструменти підвищення ефективності бізнесу», розповів CFO Russia про основні ризики і прогнози для бізнесу на 2019 рік.

 • заступник фінансового директора, Ленстройтрест інтерв'ю

  Ми продовжуємо рубрику «Поради по виступу на конференціях», в якій кращі спікери CFO Russia поділяться секретами майстерності. На цей раз своїми порадами поділиться один з кращих спікерів п'ятої конференції «Ефективне управління фінансами в холдингах» Павло Вікулаев, заступник фінансового директора «Ленстройтреста».


  Павло Вікулаев, заступник фінансового директора компанії «Ленстройтрест» і спікер Ділового сніданку «Оптимізація планування грошових коштів і платіжного процесу в корпоративному казначействі», поділився з CFO Russia досвідом управління робочим капіталом і джерелами фінансування інвестиційно-будівельного проекту.

Вартість участі
Вартість участі при оплаті до 29.07.16: 29 900 руб.

Вартість участі не обкладається ПДВ.
Звертаємо вашу увагу, що при покупці декількох часток однією компанією на третю і кожну наступну делегата надається знижка в розмірі 5 000 руб.
З питань участі в конференції «Ефективне управління оборотним капіталом і ліквідністю», можливостей виступу і спонсорської підтримки звертайтесь за телефоном: +7 (495) 971-92-18 або по електронній пошті [email protected] .

Матеріали для ознайомлення
Генеральний інформаційний партнер
Інформаційні партнери

Як оптимізувати управління запасами?
Як налаштувати кредитну політику відповідно до більш жорсткими вимогами часу?
Як домогтися результативного стягнення дебіторської заборгованості в умовах зростання ризику неплатежів?
Якими фінансовими інструментами, доступними зараз на ринку, можна скористатися, щоб гарантувати необхідний рівень оборотного капіталу?