Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Кращі букси для заробітку

 1. Російські букси для заробітку
 2. Українські букси для заробітку
 3. Кращі зарубіжні букси для заробітку

У цій статті ми детально поговоримо про найкращих буксах для заробітку в інтернеті, ви знайдете список кращих російських і зарубіжних буксов для заробітку У цій статті ми детально поговоримо про найкращих буксах для заробітку в інтернеті, ви знайдете список кращих російських і зарубіжних буксов для заробітку.

Будь-який бажаючий може зареєструватися на кожному з перерахованих сайтів, виконувати на них прості завдання або просто клікати по посиланнях і заробляти гроші в інтернеті.

Російські букси для заробітку

  1. Seosprint.net - один з найавторитетніших і найпопулярніших російських буксов. Заробіток на проекті можливий на перегляді рекламних сайтів, серфінг, читання листів, заповнення тестів і виконанні найпростіших завдань. Для роботи не потрібні спеціальні навички, а виведення грошей з сайту відбуваються в автоматичному режимі. Гроші на електронний гаманець надходять миттєво. На серфінгу сайтів можна заробити 3-7 копійок за 1 перегляд, за читання листів ви отримаєте від 5 до 8 копійок. Вартість тестів від 20 до 40 копійок. Платні завдання від 0,5 до 20 рублів. за щоденну роботу на Seosprint ви отримуєте 0,2 бала до свого рейтингу. Для цього натисніть на червоне яблуко, що з'являється поруч з вашим рейтингом. Залежно від статусу, заробіток на рефералах може досягати 40%. Всі гроші на проект зараховуються в рублях. Вивести їх можна на гаманець WebMoney, Perfect Money, Payeer, Payza і Яндекс Гроші.
  2. Wmmail.ru - найпопулярніший російський поштовик. Оплата за виконання завдань нараховується в доларах. На сайті діє вигідна п'ятирівнева реферальная система. Гроші з проекту виводяться на WMZ гаманець WebMoney. На сайті величезна кількість платних, в тому числі багаторазових завдань. Найпоширеніший заробіток відбувається на кліки. На допомогу працівникам, адміністрацією сайту дозволені до використання програми для заробітку. З повним переліком програм для заробітку на wmmail.ru можна ознайомитися в цій статті . На сервісі є можливість налаштувати Автовиплати на свій електронний гаманець.
  3. Profitcentr.com - також популярний і перевірений букс. За весь час проектом було виплачено понад 25 000 000 рублів. Величезна кількість посилань для серфінгу. Передбачена система кар'єрного росту з підвищенням реферальних відрахувань. Заробіток можливий на рефералах 2-х рівнів. Виведення грошей відбувається на гаманці Payeer, WebMoney, Яндекс Гроші, можливі виплати на мобільний телефон.
  4. Seo-fast.com - надійний російський букс, є одним з лідерів в Рунеті. Присутні всі види завдань: серфінг, листи, кліки. Мінімальна сума для виведення грошей відсутня. Виведення грошей здійснюється на WebMoney, Яндекс Гроші, Qiwi гаманець , Payeer, Liqpay, Perfect Money.
  5. VIP promotion - такий же букс як Seosprint.net, але дозволяє заробляти в доларах. Завдань з серфінгу і читання листів не так багато. На поточний момент доступно більше 1634 платних завдань, 916 з них багаторазові. Отримати гроші можна на гаманці WebMoney, Яндекс Гроші і Perfect Money. Також як на Seosprint передбачено підвищення рейтингу користувача до статусу Бізнесмен. Максимальний дохід від рефералів першого рівня становить 60%.
  6. Socpublic.com - відмінний сервіс, на якому крім основних способів заробітку можна скачати встановити автоматичну програму для автосерфінгу. В цілому заробіток на Socpublic.com нічим не відрізняється від інших буксов і є відмінним способом отримання додаткового доходу для новачків.

Українські букси для заробітку

 • Wmu.in.ua - інтерфейс букса в цілому схожий на Seosprint сайт працює більше одного року, На ньому зареєстровано понад 17 000 чоловік. Виведення грошей можливий на гаманці WebMoney, Payeer. Присутній 6 методів заробітку, в тому числі на серфінгу, тестах, конкурсах, читанні листів і виконанні завдань. Заробіток на партнерах можливий до третього рівня. За реєстрацію залученого реферала ви отримуєте 0,01 гривні. Всіх рефералів на проекті ви можете, як купити, так і продати. Мінімальна сума, яку можна вивести з проекту 2 гривні.
 • Getmoney.in.ua - ще один український букс. Сайт працює понад 233 днів. На ньому зареєстровано більше 5000 користувачів. Доступно 4 способи заробітку, в тому числі заробіток на рефералах. Виплата проводиться на гаманець WebMoney. Мінімальна сума 0,5 гривень.

Мінімальна сума 0,5 гривень

Кращі зарубіжні букси для заробітку

 1. Ojooo - заробіток на кліках становить від 1 до 3 центів. При покупці апгрейда аккаунта можна заробити до 80 доларів в день. На сайті можна переключити відображення сторінки російською мовою. Таким чином працювати на проекті набагато простіше. Виведення грошей можливий на гаманці Ok Pay, Payza, PayPal.
 2. Neobux - один з кращих зарубіжних буксов. Для реєстрації на сайті необхідно мати діючий рахунок у Payza або PayPal. Заробіток без вкладень можливий на перегляді рекламних посилань. Є можливість орендувати у системи рефералів і отримувати з них прибуток. Після апгрейда аккаунта кількість орендованих рефералів може досягати 2000. Мінімальні гроші, які можливо вивести 2 долари. Виведення грошей здійснюється на гаманці Payza і PayPal. Про те, як заробляти на сайті Необукс читайте тут .
 3. Clixsense - ще один хороший зарубіжний букс. Заробляти на кліках багато можна після апгрейда аккаунта. Також є опитування і платні завдання. Виведення грошей відбувається на PayPal.

У цій статті ми розглянули кращі букси для заробітку в інтернеті. Список містить тільки найпопулярніші і перевірені проекти. З їх допомогою, ви можете заробляти в інтернеті, виконуючи завдання. Заробіток можливий як на російських сайтах, так і на зарубіжних. Для початку роботи на російських буксах вам знадобитися e-mail і гаманець WebMoney. Для реєстрації на зарубіжних, краще мати поштову скриньку в зоні com і зареєстрований гаманець PayPal для виведення грошей. Всі російські букси пропонують від 4 до 7 способів заробітку в інтернеті без вкладень. На зарубіжних буксах є можливість купити апгрейд аккаунта для отримання підвищених ставок за переходами і орендувати рефералів.
У цій статті ми розглянули кращі букси для заробітку в інтернеті