Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Накрутка лайків в контакті безкоштовно, як самому накрутити лічильник мені подобається в контакті

Інструкція по накрутці лайків в контакті. Зі статті ви дізнаєтесь:
1. Що таке накрутка лайків і для чого вона потрібна.
2. Як отримати лайки в контакті безкоштовно (огляд двох популярних додатків в контакті для накрутки лайків)
3. Як накрутити лайки в контакті автоматично за допомогою програми.

4. Як накрутити передплатників в контакті.


На відео ролику: видеоурок по безкоштовній накрутке лайків в контакті з допомогою програми Автоклік Екстрім ( завантажити автоклік ) В зв'язці з додатком в контакті «Лайкер» (http://vk.com/app2797985_12778403).

Якщо у вас виникають питання, що то не встановлюється, або працює не так - можете звернутися до мене в моєму співтоваристві. Просто підпишіться, і задайте своє питання в відповідній гілці обговорень. Я постараюся допомогти кожному.

Я постараюся допомогти кожному

Скріншот інтерфейсу Лайкер

Дивовижне додаток, накрутка лайків може проводитися на що завгодно. Працює це так: Ви ставите 1 лайк запропонованого додатком людині - і отримуєте 1 лайк собі від інших користувачів програми. Як бачите, нічого складного. Не дивлячись на те що додаток максимально просте і корисне - користуються ним зовсім не багато людей з моїх друзів, думаю швидше за все просто тому що ще не спалили тему. Не знаю як довго буде тривати ця халява, але поки що вона є, і я пропоную вам нею скористатися Дивовижне додаток, накрутка лайків може проводитися на що завгодно

Ось лінк на додаток, користуйтеся: http://vk.com/app2797985_12778403 (це посилання потрібно скопіювати в адресний рядок браузера, тим самим ви запустите додаток вконтакте)

Доповнення до статті Безкоштовні лайки в контакті, як збільшити кількість лайків в контакт е.

Додаток Лайкер розвивається, тепер безкоштовні лайки в контакті можна накрутити на будь-який запис фотографію або відео-аудіо запис. Додаток набирає популярність а це несе два моменти, один позитивний і один негативний: по-перше додаток стало більш функціональним, по-друге - більш гальмівним.

Безкоштовна накрутка лайків в контакті цікавить все більше людей. Я вирішив не зупинятися на попередньому пості і розповісти про ще одному додатку для швидкої накрутки сердечок.

Є кілька способів набрати багато лайків. Перший - найпростіший і правильний - набрати багато друзів і викладати цікаві оригінальні записи в мікроблог. Другий, менш правильний, але більш простий - використовувати для отримання безкоштовних лайків додатки.

Чергове додаток називається I like it.
Пробуємо, користуємося: http://vk.com/app2419079_12778403.
Інтерфейс виглядає так:
Чергове додаток називається I like it До речі, це додаток зараз на тій же стадії що Лайкер на момент написання першої статті. Накрутка проводиться тільки на аватару. Комісія системи приблизно 50%, ви ставите 10 сердечок - 5 сердечок отримуєте собі, правда творці в офіційній групі запевняють що це тимчасово. Лайкер також ввів комісію, це сумно але цілком логічно для популярного додатка.

Спосіб повністю автоматичної накрутки лайків за допомогою спеціальної програми я розглянув в окремій статті:

Накрутка лайків вконтакте безкоштовно, лайки в контакті безкоштовно. Автоматична накрутка лайків.

Чи не слабшає інтерес до питання, як же все таки отримати лайки в контакті безкоштовно змусив зробити мене третю редакцію цієї статті. Зараз я розповім про саме тривіальний, правильному і легальному способі, який допоможе вам зрозуміти як накрутити лайки вконтакте безкоштовно. Спочатку розробники вконтакте мабуть не замислювалися про накрутки цього лічильника. Адже для початку лайки вконтакте нічого крім поинта не несли, зараз же, кількість лайків на якийсь матеріал розцінюється пошуковими системами як показник якості інформації і можливо покращує позиції матеріалів з великою кількістю лайків у видачі. Лайки в контакті безкоштовно отримати досить просто - треба просто створити цікавий матеріал, з доброю картинкою. Любо зняти якісне відео, або викласти актуальну пісню. Різна медіа моментально набуває популярності. Накрутка лайків це питання який включає в себе сотні різних під питань, ніколи не можна знати з гарантією 100 відсотків що сподобається людям. Але можна використовувати деякі хитрощі, для отримання більш значних результатів. Наприклад, у вас є гарне фото. Відправивши його в стрічку ви збираєте десяток лайків з сотні друзів. Це середній показник при середньому показнику активності. Але якщо додати до фотографії популярну пісню кількість лайків може вирости майже в двоє. З чим це пов'язано?

З тим що не всім подобається фотографія яка подобається вам. Але їм цілком може сподобається та ж пісня що сподобалася вам, або поєднання цієї пісні з фотографією. Правда?

Записи по темі:

1) Накрутка репоста в контакті безкоштовно .

2) Про безкоштовну накрутку лайків в контакті .

3) Ранжування спільнот в контакті .

4) Накрутка передплатників в контакті .

З чим це пов'язано?
Правда?