Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Оновлення програми курсу SEO

 1. Що нового в програмі?
 2. З чого почати підготовку до освоєння інтернет-маркетингу?
 3. Вимога до вступників

З початку старту курсу SEO в 2011 році ми постійно розвиваємо як наповнення, так і актуальність програми навчання. На самому початку, курс займав всього 1 місяць, в порівнянні з нинішнім - 5 місяців. Збільшувалася не тільки тривалість курсу, а й набори досліджуваних програм і сервісів для роботи SEO-фахівця, кількість тем.

Збільшувалася не тільки тривалість курсу, а й набори досліджуваних програм і сервісів для роботи SEO-фахівця, кількість тем

Це вже 7 версія програми, не рахуючи дрібних доповнень і внесених змін в кожній з версій, а таких буває по 8-9.

 • Прагнучи випускати підготовлених фахівців, які не тільки в теорії знають основи інтернет-маркетингу, а й на практиці можуть вести проект, ми вибудовуємо послідовність тим, домашніх завдань таким чином, щоб кожен міг реалізувати отримані знання на практиці, закріпивши всю теорію на своєму проекті, досяг результату.

Прагнучи випускати підготовлених фахівців, які не тільки в теорії знають основи інтернет-маркетингу, а й на практиці можуть вести проект, ми вибудовуємо послідовність тим, домашніх завдань таким чином, щоб кожен міг реалізувати отримані знання на практиці, закріпивши всю теорію на своєму проекті, досяг результату

Ми регулярно звертаємося за зворотним зв'язком в SEO студії, в які приходять працювати наші випускники, слухаємо побажання і вносимо зміни в програму, актуалізуємо набір інструментів, програм, сервісів і готуємо практичні завдання, максимально наближені до робочих завдань.

 1. Пінгвін студія (12)
 2. SimplaMarket (4)
 3. Proposition (1)
 • Академія розвивається і кількість фахівців, які читають лекції і проводять практичні заняття, збільшується. Викладачі глибоко розбираються в "своїй темі", працюють і мають незамінний досвід, яким необхідно ділитися. Ми розуміємо, що передача свого досвіду, значно заощадить час і гроші учнів. А щоб видати теорію, практику і тонкощі роботи потрібен час.
 • Збільшення кількості учнів і наш збір інформації про тих, хто приходить вчитися, дозволив нам розділити програму на два напрямки. Перше - підготовка технічних фахівців (більше ручної роботи, практики, технічних занять, більш глибоке занурення в тонкощі оптимізації, просування і підготовки сайту). Друге - введення в інтернет-маркетинг для тих, хто не буде ці роботи виконувати самостійно, а буде делегувати фахівцям. І що б розуміти, що роблять фахівці, як контролювати їх роботу, розуміти за що платити гроші, що питати і до яких результатів прагнути, ми розробили короткий, ефективний курс для підприємців і керівників.
 • Більше тем - більше напрямків, які ми хочемо дати студентам. Саме для цього, ми вже 4-й рік наповнюємо допоміжний Online-конспект, в якому більш широко розгорнуті деякі теми (в програмі є теми, які лише тезисно розглядаються на заняттях).

Саме для цього, ми вже 4-й рік наповнюємо допоміжний Online-конспект, в якому більш широко розгорнуті деякі теми (в програмі є теми, які лише тезисно розглядаються на заняттях)

Активне наповнення та актуалізація конспекту командою методистів, дозволила включити більше тим в курс, які можна самостійно опрацювати з нашим конспектом і навчальними тестами.

Що нового в програмі?

Адміністрування 7 популярних CMS. Мета - виробити навички роботи з різними системами управління сайтів.

Крауд маркетинг - актуальний спосіб просування сайтів та залучення клієнтів.

Змінили порядок тем. Тепер, робота з основами HTML поставлена ​​в середину курсу, що дозволить виконати підключення лічильників Analytics, Метрики прямо на занятті. Робота з хостингом дозволяє відразу підключити веб-майстра Google і Яндекс.

З чого почати підготовку до освоєння інтернет-маркетингу?

Насамперед потрібно визначитися з проектом. Повинна бути мета - свій проект, над яким працюватиме цікаво. Це дозволяє вивести навчання з "АКАДЕМКА" на практичне отримання досвіду.

Прочитати, навіть без глибокого розуміння, 5 статей

Пройти безкоштовні уроки в нашій онлайн Академії курсу Введення в інтернет-маркетинг .

Ці прості кроки допоможуть Вам зрозуміти в якому напрямку ви б хотіли розвиватися далі. Зараз в офлайні у нас є програми навчання за наступними напрямками інтернет-маркетингу:

Зараз в офлайні у нас є програми навчання за наступними напрямками інтернет-маркетингу:

Вимога до вступників

Ми не висуваємо захмарних вимог для вступу на курс. Головне - бути впевненим користувачем ПК:

 • розрізняти браузери;
 • розуміти різницю між пошукової та адресним рядком;
 • вміти працювати з документами Google Docs, таблицями, текстовими редакторами;
 • бути зареєстрованим користувачем в FaceBook;
 • мати поштову скриньку;
 • розуміти відмінності блогу від форуму або магазину.

вибирайте напрям і приходьте вчитися. Чекаємо Вас!

Що нового в програмі?
З чого почати підготовку до освоєння інтернет-маркетингу?
Що нового в програмі?
З чого почати підготовку до освоєння інтернет-маркетингу?