Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Плагін SeoQuake і аналіз конкурентів блогу

Про плагін SeoQuake, що допомагає проводити аналіз конкурентів, багато чого написано Про плагін SeoQuake, що допомагає проводити аналіз конкурентів, багато чого написано. Внесу і я свою лепту в освоєння даного інструменту. Сказати банально, що це хороший інструмент для дослідження блогу / сайту, значить нічого не сказати. В основному ним користуються при аналізі ресурсів, як своїх, так і чужих. SeoQuake має багато різноманітних і корисних функцій, але я опишу тільки ті, які допоможуть нам в просуванні проекту.
Користуватися цим плагіном простіше-простого і великих знань, для роботи з ним, не буде потрібно, хоча розуміння англійської мови не завадить.
Щоб користуватися SeoQuake в браузері Google Chrome (він мені подобається більше за інших), вам навіть не доведеться його завантажувати. Переходьте за цим посиланням Встановити SeoQuake і, зі спокійною душею, додавайте в браузер Google Chrome.

Ось таку панельку, після установки, видає на будь-якому сайті плагін.

Функцій тут не мало і вони не всі відображені в цій панелі. Що стосується мене, то я користуюся лише деякими. наприклад:

Ця кнопка плагіна SeoQuake, допомагає визначити,   який PR у сторінки Ця кнопка плагіна SeoQuake, допомагає визначити, який PR у сторінки .

Ці опції визначають показники Яндекса- CY (   ТІЦ   ) І Yandex index (проіндексовані Яндексом сторінки перевіряється сайту) Ці опції визначають показники Яндекса- CY ( ТІЦ ) І Yandex index (проіндексовані Яндексом сторінки перевіряється сайту)

Це наступна корисна кнопочка в інструменті SeoQuake Це наступна корисна кнопочка в інструменті SeoQuake. Якщо навести курсор і клацнути по ній, стане видно скільки, а найважливіше, які з ресурсів мають посилання на перевіряється сторінку. Що символ "Y" позначає пошукову систему Yahoo, сподіваюся зрозуміло всім. Ця функція SeoQuake корисна, коли приступаєте до аналізу конкурентів.

Можливо ви здогадаєтеся, що це зображення кнопки встановлює вік ресурсу, а цей параметр завжди привертає увагу пошукових машин Можливо ви здогадаєтеся, що це зображення кнопки встановлює вік ресурсу, а цей параметр завжди привертає увагу пошукових машин. Особливо це враховується роботами при ранжируванні ресурсів у видачі. Старший домен, це як туз в колоді карт. Він користується авторитетом і повагою серед пошукових систем.

Слово «whois» написане на кнопці, при перекладі на російську мову, означає «хто є хто» Слово «whois» написане на кнопці, при перекладі на російську мову, означає «хто є хто». Натиснувши на неї, у вас з'явитися можливість з'ясувати реального господаря домену, що стане в нагоді в подальшій вашій діяльності, коли хтось, не дай бог, почне створювати вам проблеми.

Якщо вам захочеться перевірити свій чи чужий сайт / блог, на предмет наявності зовнішніх або внутрішніх посилань - тисніть на цю кнопку Якщо вам захочеться перевірити свій чи чужий сайт / блог, на предмет наявності зовнішніх або внутрішніх посилань - тисніть на цю кнопку. Число, розташоване з лівого боку, показує кількість внутрішніх посилань на перевіряється інтернет-сторінці. З правого боку, побачите подвійне число вказує на наявність зовнішніх посилань, що йдуть з вашого сайту на інші інтернет-ресурси. Число в дужках, говорить нам про кількість зовнішніх посилань незакритих тегом rel = «nofollow». Щоб дізнатися які саме посилання закриті від індексації а які відкриті, потрібно натиснути курсором на одне з цих чисел.

Ця функція потрібна в роботі будь-якого веб-майстру Ця функція потрібна в роботі будь-якого веб-майстру. Клацнувши на "Density", ви дізнаєтеся щільність ключів на перевіреній сторінці, а також визначте «нудотний» тексту.

Далі вибираємо кнопку:

Якщо є бажання проаналізувати головні, на думку пошукових роботів, параметри якого-небудь ресурсу, тисніть курсором на цю кнопку і, через секунду, отримуйте результат: Якщо є бажання проаналізувати головні, на думку пошукових роботів, параметри якого-небудь ресурсу, тисніть курсором на цю кнопку і, через секунду, отримуйте результат:

Якщо є бажання проаналізувати головні, на думку пошукових роботів, параметри якого-небудь ресурсу, тисніть курсором на цю кнопку і, через секунду, отримуйте результат:

Що позначають зелений, червоний і жовтий квадратики, сподіваюся, розібратися буде не складно. Раджу звернути увагу на напис «show advice» (в перекладі «показати рада»), за допомогою якої SEOquake пояснює, що саме потрібно виправити в цій ситуації.

Загалом, панове, можливостей у цього плагіна предостатньо і якщо не полінуйтеся, розібратися в неописаних мною опціях, особливих труднощів не складе.

Успіхів Вам у освоєнні плагіна SeoQuake! і удачі в нелегкій справі ведення блогу.
З величезним повагою, Vladimir Zadorozhnyuk

Зверніть увагу на інші цікаві статті: