Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Poszukiwanie pracy, wakat - wymagany jest kierownik sprzedaży w Kirovogradzie

  1. UDEN-UKRAINE, wiodący ukraiński producent energooszczędnych grzejników, potrzebuje inteligentnego i...
  2. Obowiązki
  3. Wymagania
  4. Oferujemy

UDEN-UKRAINE, wiodący ukraiński producent energooszczędnych grzejników, potrzebuje inteligentnego i wydajnego menedżera sprzedaży lub kogoś, kto chce zostać jednym z nich.

UDEN-UKRAINE, wiodący ukraiński producent energooszczędnych grzejników, potrzebuje inteligentnego i wydajnego menedżera sprzedaży lub kogoś, kto chce zostać jednym z nich

Jeśli chodzi o ciebie:

  • Możesz łatwo i agresywnie promować coś, co przynosi prawdziwe korzyści,
  • kochaj ludzi, umiesz słuchać ich potrzeb, komunikuj się z nimi swobodnie i znajdź wspólny język z najbardziej złożonymi klientami,
  • zawsze doprowadzaj rzeczy do końca i nigdy nie przestawaj na to, co osiągnąłeś,
  • nie masz dużego doświadczenia, ale czujesz, że możesz odnieść sukces,
  • stale uczyć się i doskonalić swoje umiejętności
  • zarabiasz przyzwoity dochód niezależnie od sytuacji na rynku i innych zewnętrznych „czynników”,

to może jesteś tym, którego szukamy!

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie praca z dotychczasowymi i nowymi klientami firmy (hurtowej i detalicznej) w powierzonym Ci regionie: zwiększenie sprzedaży i jakości umów, pozyskanie nowych klientów, rozwój regionu, realizacja miesięcznych planów sprzedaży, udział w tworzeniu i wdrażaniu ofert dla różnych kanały sprzedaży.

Jest to praca w trybie call-call-call, obciążenie pracą 101% oraz odpowiedzialność za dochód i wynagrodzenie całej organizacji. Nie licz na czas wolny w ciągu dnia roboczego - nie będziesz mógł spokojnie siedzieć bez wysiłku i otrzymywać za to dużo pieniędzy. Wybór przeprowadzany jest na zasadach konkurencyjnych, wybieramy najlepsze.

Wymagania

  • Obecność rzeczywistych wyników w dziedzinie sprzedaży, które możesz potwierdzić, lub, w przypadku braku doświadczenia, innych osiągnięć i zwycięstw w życiu, z których jesteś dumny.
  • Kompetentna mowa ustna i pisemna.
  • Pewny i aktywny użytkownik komputera i Internetu.
  • Pragnienie promowania i sprzedaży dobra dla społeczeństwa.
  • Pragnienie pracy i bycie niezastąpionym pracownikiem.

Znajomość 1C-enterprise, dokumentacja towarowo-pieniężna, pozytywne doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach (szczególnie na rynku FMCG), znajomość języka angielskiego jest mile widziana.

Oferujemy

  • Pracuj w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • Nieocenione doświadczenie w promowaniu i sprzedaży interesującego i przydatnego produktu, szkolenia, spotkania z ciekawymi ludźmi.
  • Młody i bardzo przyjazny zespół.
  • Wygodne miejsce pracy.
  • Dla najlepszych - rozwój kariery.

Aby otrzymać zaproszenie na rozmowę, zadzwoń: +38 050 250-32-23 lub wyślij swoje CV e-mailem [email protected] .

Jesteśmy najbardziej towarzyską fabryką grzejników!