Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Програми для масової email і смс розсилки

  1. Розсилка листів
  2. Р ассилка sms-повідомлень

Огляд програм збору email-адрес, номерів телефонів, контактних даних з тематичних сайтів і масової розсилки реклами в листах і sms-повідомленнях через інтернет. Це дві програми для розсилки - поштового та СМС; і дві програми для збору адрес: email, Skype, Аськи і ін. інтернет-месенджерів, і телефонних номерів.

Якщо ви займаєтеся бізнесом в Інтернеті, то програми для масової розсилки можуть стати незамінним інструментом комунікації з вашими клієнтами. Розсилка реклами та корисної інформації буде збільшувати розмір вашої клієнтської бази, а вивірена і тактовна стратегія дозволить домогтися максимального ефекту.

Огляд сервісів розсилки - порівняння за ціною .

Якщо говорити про розсилку листів, то невмілі і настирливі послання виявляються в папці «Спам» - подивіться в своєму ящику. І алгоритми роботи поштових сервісів постійно удосконалюються. До чого це я? Якщо ви не знайомі з email-маркетингом, не маєте досвіду роботи з розсилкою, то не турбуйтеся - нижче я поясню чому. Приступимо до огляду.

Розсилка листів

сервіс ePocta служить для масової розсилки листів, яку можна створити легко і швидко. Інструменти системи дозволять проводити спліт-тестування і аналіз, відстежуючи детальну статистику. Зручний генератор форм, візуальний редактор і шаблони для складання листів, засоби автоматизації розсилки.

200 передплатників з відправкою до 3 тис. Листів на місяць - безкоштовно, це початковий тариф, який дасть можливість протестувати роботу з системою. Додаткова можливість - створення розсилки від імені вашої компанії (окремий IP і ваш домен), без згадки сервісу, що збільшує лояльність вашої аудиторії і формує довірчі відносини.

Також ви знайдете керівництва по email-маркетингу: режиму відправки і грамотному складанню листів - про що я згадував раніше. Сервіс містить цілу лінійку програм для розсилки, коротко опишу тільки основні.

1.1 ePocta Mailer - програма для масової email розсилки листів на необмежену кількість адрес. Високу швидкість відправки листів гарантує багато-режим роботи. Вона не вимагає додаткових додатків, щоб здійснювати розсилку листів на будь-який SMTP-сервер.

Програма володіє всім необхідним набором засобів для якісної розсилки. Серед можливостей: імпорт і управління базою email-адрес; візуальний редактор (HTML і Текст) скоротить час створення барвистого послання, завдяки незліченну числа шаблонів; додатково - моніторинг. Весь процес розсилки укладається в три етапи:

  1. Підготовка листа;
  2. Вибір email-адрес (кількість без обмежень);
  3. Відправлення.

1.2 ePocta Extractor - програма для збору email-адрес з зазначених веб-сайтів, а також пошуку тематичних сайтів за заданими ключовими словами. Що це дає? Програма дозволить зібрати дійсно якісну цільову базу. Крім того, в ній реалізована система фільтрації та експорту зібраних даних.

На відміну від інших граббер, крім адрес, Extractor може збирати імена, що дозволить персоніфікувати листи і значно підвищити віддачу від розсилки. Програма відрізняється високою швидкістю. Тепер дізнаємося можливості смс розсилки.

Р ассилка sms-повідомлень

ePocta є провідним сервісом масових смс розсилок по Росії, Україні, Білорусі, Казахстану, США, в загальному, по всьому світу. При цьому ціна смс розсилки набагато дешевше, ніж у стільникових операторів. Інструменти сервісу дозволять миттєво створювати розсилки і отримувати детальну звітність по доставці, вони прості в управлінні. Ви зможете згенерувати форму підписки для смс розсилки окремо, або спільну з email розсилкою.

2.1 ePocta SMS - програма для смс розсилки через інтернет в будь-які країни світу. Сама програма безкоштовна, а вартість відправки повідомлень дорівнює тарифам самого сервісу. Розсилка здійснюється через інтернет-шлюз сервісу, а програма виводить докладні звіти. Це її розширений інтерфейс, а спрощений дозволить звести процес відправки sms-повідомлень до 3 кроків:

2.2 ePocta Lead Extractor - програма для збору поштових адрес, телефонних номерів та інших контактних даних з сайтів: Скайп, Аська, MSN і інших месенджерів. Реалізована можливість збору цільової бази контактів за ключовими фразами.

Вам потрібна база даних сайтів? Ви зможете збирати її самі, або придбати вже готову, яка містить майже півтора мільйона ресурсів, сегментованих по тематиці.

Не утримаюся від нагадування щодо якості листів - сам веду поштові розсилки та беру участь у партнерках . Спочатку я підписався на безкоштовний курс, а за характером і змістом розсилки визначаю рівень компетентності партнера. Тільки потім приймаю рішення про свою участь.

У мене є акаунти на різних поштових сервісах і щодня я отримую безліч листів. З десяток листів потрапляють в Спам - перевіряю їх на всякий випадок, але Яндекс діє безпомилково. На Gmail така погань взагалі не проходить фільтри.

Читайте про те, як зробити розсилку на JustClick - системі для автоматизації Інфобізнес.

До чого це я?
Що це дає?
Вам потрібна база даних сайтів?