Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Просування сайту: які способи розкрутки вигідні в перспективі

  1. Способи просування сайту
  2. посилальне просування
  3. контекстна реклама
  4. Контент-маркетинг
  5. висновки
  6. Як це використовувати

Просування сайту дає перевагу перед конкурентами, що не просувають свої сайти. Комерційні сайти створюються для залучення цільової аудиторії. Для цього їх просувають в пошукових системах: сайти в ТОПі збирають левову частку клієнтів. Не забувайте, що ТОП Яндекса і Гугла корисний не всім .

Розглянемо способи реклами сайтів і перспективи кожного в доступному для огляду майбутньому.

Способи просування сайту

Три способи просування сайту:

  1. Посилальне просування;
  2. Контекстна реклама;
  3. Контент-маркетинг.

посилальне просування

Найефективнішим способом отримати посилання на сайт - покупка посилань Найефективнішим способом отримати посилання на сайт - покупка посилань. Інші способи набагато повільніше. Я не буду розповідати як їх купувати або безкоштовно отримувати посилання з жирних трастових сайтів. Сенс в тому, що пошукові системи вважають сайт авторитетним, якщо на нього посилаються інші сайти.

Перспектива в доступному для огляду майбутньому: зворотні посилання, якщо і не перестануть враховуватися повністю, то вже точно втратять свою первісну актуальність на тлі інших чинників оцінки сайту пошуковими системами. Алгоритм Минусинськ від Яндекс свідчить про наміри пошуковиків боротися із закупівлею посилань і карати тих, хто купує і продає посилання.

  1. Як заощадити на SEO 3 млн ₽

Цікавий факт: навіть якщо ви безболісно обзавелися посиланнями і змогли просунутися в ТОП, користувачі, не знайшовши на вашому сайті цікавий для себе контент, покинуть сайт і поганими поведінковими чинниками заженуть сайт туди, звідки він прийшов.

контекстна реклама

Власне, спосіб, на якому заробляє пошуковик. Тому він найчесніший і безпечний. Розміщуєте рекламні оголошення, платите за переходи, отримуєте цільовий трафік на сайт, конвертуєте в продажу.

Під рекламні оголошення прийнято створювати цільові посадочні сторінки (т.зв. Landing Page). Це продають сторінки, які зроблені спеціально для перетворення зацікавленого відвідувача в покупця. Створення Лендінгем - окремий жанр зі своїми стандартами і специфікою. Є дуже хорошим інструментом інтернет-маркетингу в окремих випадках .

Контекстна реклама підходить для рекламування інтернет-магазинів. Успішний досвід описаний в статті .

Перспектива в доступному для огляду майбутньому: стабільний інструмент, завжди буде актуальним. Дуже добре підходить для продажів конкретних товарів і послуг за допомогою оптимізованих висококонвертівних Лендінзі.

Потрібно розуміти, що контекстна реклама ефективна тоді, коли посадкова сторінка для трафіку релевантна запиту користувачів. Це легко вийде, якщо ми продаємо якийсь товар. Якщо у вас іміджевий корпоративний сайт, номер з landing page не пройде. І тоді актуальним для вас буде третій варіант.

Як вам стаття? Поставте лайк і продовжите читання!

Контент-маркетинг

Контент-маркетинг

Яндекс і Google роблять популярними ті сайти, які цікаві людям. Потрапити в ТОП марної сайту важко. пошуковики вимагають розвивати сайт .

мова про контентооріентірованних сайтах. Куди відвідувачі заходять не купити, а в дізнатися нову корисну інформацію і робити це постійно. Такими на думку Яндекс і Google повинні бути сайти ТОП видачі.

Що ця інформація дає власникам комерційних сайтів? Що з комерційного сайту можна зробити зручний і корисний інформаційний ресурс. Відвідувачі куплять товар або послугу, якщо їм сподобається як вона подана.

Контент-маркетинг перетворює сайт в корисний для вашої аудиторії ресурс. Плюс: дозволяє поширювати корисний контент з посиланнями на ваш сайт як першоджерело інформації. Це робить вас авторитетним автором унікальної інформації. Контент-маркетинг дозволяє легально перетворити сайт в популярний інтернет-проект за рахунок трафіку по безлічі самих різних релевантних бізнесу запитів. Сайти 5-го покоління спроектовані під широке семантичне ядро. Конверсійний сценарій підводить відвідувачів такого сайту до покупки.

Перспектива: це - майбутнє інтернету. Інтернет повертаємося до витоків: сайти повинні бути корисні і інформативні, інакше навіщо вони взагалі потрібні? Пошуковики закручують гайки і популярними будуть ті сайти, які з точки зору пошукових систем корисніше.

висновки

Закупівля посилань - шлях в нікуди. Якщо зараз є якийсь ефект, то з часом він зникне. А санкції змусять знімати куплені посилання або робити хороший сайт .

Контекстна реклама - швидкий старт і повна легальність. Результат відразу, можливість точної аналітики і глибокої настройки. Єдине обмеження: контекст найкраще підходить для продажів. Якщо у вас на сайті немає необхідності прямих продажів, контекстна реклама може виявитися марнотратною.

Контент-маркетинг - можливість попадання в ТОП пошукових систем на довгостроковій основі за рахунок планомірної роботи з сайтом і поширення якісного контенту в інтернеті. Якщо ви націлені на домінування в своїй галузі, це ваш шлях. Це постійна робота, бажано за сприяння фахівців.

Як це використовувати

Як це використовувати

Кращий результат дає комплексне просування сайтів. Ми рекомендуємо використовувати контент-маркетинг укупі з контекстною рекламою.

Контент-маркетинг позитивно впливає на поведінкові фактори сайту (один з ключових і найперспективніший фактор ранжування сайту): чим більше цікавого матеріалу на вашому сайті, тим довше відвідувачі його там читають і роблять більше переходів між сторінками. А якщо ви регулярно поповнюєте сайт корисними статтями, відвідувачі повертаються до вас знову і стають постійними відвідувачами вашого сайту.

Якщо нам доручають розробку сайту, ми спочатку готуємо грунт для просування сайту за допомогою контент-маркетингу. Якщо ми починаємо роботу з готовим сайтом, ми рекомендуємо провести аудит і оптимізацію сайту.

Займаємося веденням контекстної реклами: настройка рекламних кампаній, аналітика, оптимізація трафіку і витрат.

Зараз ви перебуваєте на сайті, який створений спеціально для просування web-creative agency ReConcept. Ми ділимося тут своїми знаннями, а у вас є можливість переконатися в нашій компетенції. І відправити заявку на безкоштовну консультацію:

Як вам стаття?
Що ця інформація дає власникам комерційних сайтів?
Інтернет повертаємося до витоків: сайти повинні бути корисні і інформативні, інакше навіщо вони взагалі потрібні?