Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

SEO просування сайтів в Сімферополі.

Що входить в комплекс послуг
по seo просування вашого сайту? Що входить в комплекс послуг   по seo просування вашого сайту

Технічний аналіз сайту Роботи спрямовані на збір інформації про всі недоліки сайту з технічної точки зору для подальшого їх виправлення. Дуже часто на цьому етапі ми з об'єктивних причин пропонуємо створити новий сайт .

Семантичний аналіз сайту На даному етапі ми аналізуємо контент (тексти, фото, відео, розподіл ключових запитів по сторінках) вашого сайту з точки зору його придатності для подальшого просування. При відсутності необхідної кількості унікального контенту - ми дамо відповідні рекомендації.

Аналіз юзабіліті сайту На цьому етапі ми проводимо аналітику поведінкових факторів і збираємо інформацію про тих з них, які заважають потенційному клієнту прийняти рішення про покупку на вашому сайті. За результатами даного етапу може бути запропонований частковий або повний редизайн сайту.

A / b тестування сайту Ми заміряємо метрики до і після змін, для того, щоб переконатися, що запропоновані рішення ефективніше попередніх. При необхідності вносяться додаткові правки.

Зовнішня оптимізація На даному етапі проводяться роботи по розміщенню інформації про вашому сайті на зовнішніх "трастових" тематичних ресурсів, з метою отримання якісної посилальної маси на сайт і збільшення цільового трафіку.