Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

SEO сервіси

24.05.19 24

Зараз для ведення бізнесу в інтернеті зовсім не обов'язково створювати свій сайт - багато підприємців заробляють гроші прямо в соціальних мережах: хтось презентує товари в Інстаграм, інші монетизують Youtube відео або збирають активну аудиторію в Фейсбук. У такому випадку для просування своїх постів і нарощування бази передплатників є сенс використовувати сторонні сервіси. SMM агентство MrPopular ...

Читати далі

09.05.19

завжди після   оновлення старих текстів блогу   я роблю повторну переіндексацію сторінок сайту в ручному режимі завжди після оновлення старих текстів блогу я роблю повторну переіндексацію сторінок сайту в ручному режимі. Це дозволяє максимально швидко надати пошуковикам актуальну виправлену версію веб-сторінки, не чекаючи появи пошукового робота. Для виконання завдання можна використовувати спеціальні функції панелей вебмайстрів Яндекс і Google. В останній недавно змінився принцип роботи і інтерфейс, тому вирішив доповнити первинну версію статті.

Читати далі

09.04.19

19

Що б хто не говорив, посилання - один з найважливіших нюансів в просуванні, серйозних результатів без них домогтися практично нереально. За весь час існування SEO змінюється лише формат і специфіка розміщення: починаючи від автоссилок, всіляких прогонів і закінчуючи модним в даний момент аутріч розміщенням. Сьогодні хочу розповісти про сервіс Links-Stream, який дозволяє отримувати зворотні ...

Читати далі

27.03.19

19

Механізм каптчі застосовується пошуковими системами і онлайн сервісами для захисту від ботів і масових дій. Однак в роботі вебмайстрів і оптимізаторів зчитування великих обсягів інформації є вкрай важливим завданням, воно використовується при: аналізі конкурентів, визначенні позицій сайтів, парсінгу видачі, перевірці унікальності текстів і т.п. Сьогодні розповім про проект ruCaptcha , Який дозволяє швидко вирішувати будь-які каптчі за доступні гроші + покажу як це реалізується на практиці.

Читати далі

13.03.19

19

Продовжую розглядати різні майданчики для аутріч просування і сьогодні пропоную почитати про проект Collaborator . На відміну від класичних бірж посилань подібні інструменти прямої реклами спрямовані на сайти з аудиторією, тобто блогерів або тематичні онлнайн ЗМІ. За специфікою замовлення нагадують гостьові / рекламні пости, але сервіс бере на себе всю комунікацію і контроль виконання роботи, спрощуючи процес співпраці (колаборації) кожної зі сторін.

Читати далі

19.02.19

19

За роки розвитку посилального просування ми могли спостерігати різні тренди і методи покупки посилань: прогони, біржі тимчасових / вічних лінків, розміщення в статтях, автозакупку, лінкбілдінг через форуми / профілі і т.п. Одна з найостанніших тенденцій - аутріч. Цей варіант має на увазі роботу з власниками майданчиків безпосередньо. Сьогодні розгляну новий сервіс PRPosting дозволяє організувати цей процес максимально ефективно, просто і за хорошими цінами. Він розроблявся SEOшнікамі як «для себе», тому тут багато цікавих фішок.

Читати далі

04.09.18

18

Практично всі активно працюють вебмастера і оптимізатори, які займаються розвитком великих проектів або монетизацією великих обсягів трафіку, стикалися з проксі серверами. Вони однаково корисні як для парсинга видачі пошукових систем, складанні семантичного ядра, так і при управлінні сітками ботів в соціальних мережах. Сьогодні хочу розповісти про крутому сервісі Proxy-Seller , Який працює в цій ніші не перший рік і надає якісні / вигідні умови по покупці проксі. Крім того, у них є досить непогана партнерська програма.

Читати далі

22.06.18

18

Зараз природні посилання - все ще актуальний тренд для SEO просування. Їх розміщення на форумах, дошках, анкетах нині називають крауд-маркетингом. У мережі знаю, як мінімум, 5-ти різних сайтів, які надають подібні послуги. Деякі з них я тестував особисто і вже оглядав на сторінках блогу, зокрема сервіс Zenlink . Запустивши там недавно черговий проект, вирішив освіжити інформацію про систему у відповідному пості, тому що за ці роки розробники внесли корисні корективи.

Читати далі

27.03.18

18

«Запозичують ремісники, а генії крадуть! «, - ця іронічна фраза актуальна для безлічі галузей, в тому числі - для інтернет-маркетингу. І правда, якщо ви тільки-тільки починаєте просування бізнесу в соціальних мережах, найпростіше подивитися, чим займаються конкуренти і робити те ж саме, тільки краще. Звичайно ж, ніхто з них не надасть у ваше розпорядження статистику груп та паблік, однак цього і не потрібно: на сьогоднішній день існує чимало сервісів, що дозволяють дізнатися всю таємницю опонента.

Читати далі