Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

SEOSPRINT - заробіток на кліках. Як і скільки можна заробити на СЕОСПРІНТ

  1. Реєстрація на сайті SeoSprint.
  2. Заповнення особистих даних
  3. Заробіток на перегляді реклами (серфінг сайтів за гроші).
  4. Заробіток на читанні листів
  5. Заробіток на проходженні тестів
  6. Виконання завдань за гроші на сайті Seosprint.
  7. Заробіток на реферальной програмі.
  8. Виведення грошей з сайту Seosprint.

SEOSPRINT - один з лідерів для заробітку в інтернеті на кліках. Сайт успішно розвивається з 2010 р За цей час він став одним мул кращих сайтів для заробітку на кліках.

Заробити на сайті SEOSPRINT легко. Сайт пропонує кілька видів заробітку, а саме: перегляд сайтів, читання листів, проходження тестів, виконання завдань і реферальная програма. Всі ці методи дозволяють заробляти 100-250 р. в день. При цьому працювати потрібно всього кілька годин і в зручний для Вас час.

Також сайт пропонує автоматичний висновок зароблених грошей на кілька платіжних систем. Мінімальна сума для виведення залежить від платіжної системи. Загалом сайт дуже хороший і зручний у використанні. Рекомендую реєструватися, для цього тисніть на банер нижче.

Рекомендую реєструватися, для цього тисніть на банер нижче

Давайте розглянемо основні позиції роботи і заробітку на сайті:

Реєстрація на сайті SeoSprint.

Для початку заробітку, перше що потрібно зробити - пройти реєстрацію на сайті. Для цього тисніть на банер вище або на кнопку візу сайту. Реєстрація на сайті SEOSPRINT відбувається в 2 етапи:

  1. Потрібно заповнити форму реєстрації (внести ім'я, E-mail, номер мобільного телефону).
  2. На другому етапі потрібно ознайомитися з правилами проекту і відповісти на кілька запитань пов'язаних з правилами сайту. Відповіді на питання не розміщую, сайт забороняє це робити. Відповіді на питання при реєстрації на сайті SEOSPRINT шукайте в правилах. Готових відповідей навряд чи вийде знайти.

Заповнення особистих даних

Відразу після реєстрації всі користувачі отримують статус "Перехожий". Користувачі з цим статусом мають ряд обмежень. Тому рекомендую відразу після реєстрації заповнити особисті дані. Для цього переходимо в Особистий кабінет => Мої особисті дані. Це показано на на картинкою нижче. 1

1

Обов'язково потрібно заповнити поля: рід діяльності, сімейний стан, гаманець в одній з платіжних систем, а також потрібно підтвердити номер телефону. Все це абсолютно безкоштовно. Для підтвердження даних потрібно внести PIN-код, який Вам було надано після реєстрації.

Все заповнення займає 1-2 хвилини. Рекомендую це зробити для подальшого розвитку на сайті.

Перейдемо до заробітку на сайті SEOSPRINT. На сайті 4 основні види заробітку, плюс реферальная програма та конкурси від реферера. Давайте вага методи розглянемо по порядку.

Заробіток на перегляді реклами (серфінг сайтів за гроші).

Заробіток на серфінгу сайтів дуже простий і самий популярний. На сайті для заробітку на кліках SEOSPRINT ціна за перегляд сайту одна з найвищих.

Для заробітку потрібно виконати кілька дій: натиснути на посилання, потім кнопку «Подивитися сайт рекламодавця». Після цього Вас перекине на сайт рекламодавця, де в нижньому лівому кутку буде таймер. Після його закінчення потрібно буде вирішити нескладне завдання:

Для вирішення потрібно натиснути на відповідну цифру. Після цього на Ваш рахунок відразу ж буде нараховано винагороду.

Після цього на Ваш рахунок відразу ж буде нараховано винагороду

Заробіток на читанні листів

Читання листів мало чим відрізняється від серфінгу сайтів. Є дві відмінності: треба ще відповідати на контрольне запитання, відповідь на який є в листі і друга відмінність - оплата за листи трохи вище.

Є дві відмінності: треба ще відповідати на контрольне запитання, відповідь на який є в листі і друга відмінність - оплата за листи трохи вище

Після відповіді на контрольне запитання Вас буде перекинуто на сайт для перегляду з таймером, після закінчення якого, потрібно буде відповісти на контрольне запитання. Аналогічно як це робиться при серфінгу сайтів.

Заробіток на проходженні тестів

Заробіток на проходженні тестів на сайті не дуже популярне. Це пояснюється складністю проходження тестів. Для проходження тесту потрібно відповісти на 3-5 питань, відповіді на які потрібно шукати на сторонніх сайтах. Адреса сайту завжди додається. Платять природно більше ніж за серфінг і листи. Але за час витрачений на проходження тесту можна виконати нескладне завдання, оплата за яке буде ще більше.

Виконання завдань за гроші на сайті Seosprint.

Заробіток на виконанні завдань найвигідніший вид заробітку. На виконання завдань заробляють найбільше. На сайті більше 1500 різноманітних завдань, винагорода за виконання становлять від 0,25 р до 600 р. В основному це завдання з ціною за виконання приблизно 1-10 р. Виконуючи такі завдання можна заробляти по 100-300 р в день. Найкраще виконувати багаторазові завдання. Як виконувати завдання дивіться на відео нижче.

Заробіток на реферальной програмі.

Даний вид заробітку на увазі під собою запрошення користувачів на сайт за реферального посиланням. Вона у кожного унікальна, її можна знайти в розділі Робота з рефералами. Відразу скажу що рекламувати свою посилання в соціальних мережах не варто, можуть заблокувати Вашу сторінку.

Людина який прийшов на сайт по Вашій реферального посиланням вважається Вашим рефералом. Сайт Seosprint буде платити% за його активність. Цей% залежить від Вашого рейтингу. Варто зауважити, що% платить сайт зі своїх грошей, а не з грошей Вашого реферала. Реферальная програма тут 2-х рівнева. Тобто якщо Ваш реферал запросить собі реферала, Ви теж будете отримувати% від його активності. Хоча цей відсоток буде менше ніж для Вашого реферала. На скріншоті нижче є цифри на мою заробітку на сайті Seosprint.

Виведення грошей з сайту Seosprint.

Всі виплати відбуваються в автоматичному вигляді. Гроші надійдуть на Ваш гаманець практично моментально. Виплата грошей проводиться на 5 основних платіжних систем.

Виплата грошей проводиться на 5 основних платіжних систем

На підтвердження того що сайт платить, дивіться скріншот моїх виплат.

На підтвердження того що сайт платить, дивіться скріншот моїх виплат

Seosprint - це найкращий російськомовний сайт для заробітку на кліках. Раджу звернути на нього увагу.

У кого залишилися питання або є пропозиції, чекаємо їх в коментарях.


Переглядів: 22890

Це може бути цікаво:

Заробіток на вводі капч
Сайти для заробітку на кліках
Заробіток на рефералах
Як залучити рефералів на seosprint
Сайти для заробітку Bitcoin