Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Що і як - Як розкрутити групу в Контакті

 1. За ключовим словом у назві групи.
 2. За кількістю учасників.
 3. Біржі для розкрутки груп і сторінок в Вконтакте
 4. Хороший результат приносить реклама вашої сторінки в групах і паблік.
 5. Кількість лайків і коментарів або поведінковий фактор.
 6. Періодичність оновлення матеріалів.
 7. Оригінальний і якісний контент.
 8. Конкурси для передплатників спільноти.
 9. Хештег - ваш помічник у розкручуванні Вконтакте

Створюючи групу або паблік в соціальній мережі "Вконтакте" кожен, в душі сподівається, що його група (сторінка) буде якщо не самою, то хоча-б однієї з популярних і відвідуваних ВКонтакте.

І ось, створивши безліч постів, запросивши туди своїх друзів і знайомих, через деякий час розуміємо, що народ в групу не йде і наші пости, над якими ми так старалися і витрачали багато часу, ніхто не читає І ось, створивши безліч постів, запросивши туди своїх друзів і знайомих, через деякий час розуміємо, що народ в групу не йде і наші пости, над якими ми так старалися і витрачали багато часу, ніхто не читає. Що ж робити? Кинути все і видалити групу? Або вихід є? Є спосіб розкрутити групу в контакті?

У даній статті ми розповімо вам як же все-таки "загнати" в групу народ і просунути її на рівень найпопулярніших.

Розкрутити групу в Контакті, насправді, не складно. Найважливіше, що необхідно знати, за якими параметрами в Контакте відбувається ранжування груп і сторінок:

 1. За ключовим словом у назві ;
 2. За кількістю учасників ;
 3. поведінковий фактор ;
 4. оновлення матеріалів ;
 5. оригінальний контент ;
 6. Конкурси для передплатників
 7. За допомогою # хештегів

Але для початку визначимося для чого вам потрібна група Вконтакте.

Варіантів може бути безліч і перераховувати все не має особливого сенсу. Зупинимося на кількох основних:

 • Реклама послуг, що надаються,
 • Продаж товарів,
 • Клуб за інтересами,
 • Заробіток на рекламі,
 • Розкрутка власного сайту,
 • або просте людське "хочу".

Далі, розібравшись з тематикою спільноти, і створивши його, розберемося з його розкручуванням.

За ключовим словом у назві групи.

Тобто, якщо ви робите групу присвячену своєму улюбленому музичному колективу або виконавцю або, можливо, власній групі, то в назві ви повинні уточнити приналежність її до музичної тематики. Наприклад так: "ПОП-ГРУПА Стиглі Вишеньки". В іншому випадку ваша група або публічна сторінка вконтакте буде сусідити з групами кулінарної або садово-городньої тематики. Вам воно треба?

За кількістю учасників.

Навряд чи у вас знайдеться така кількість друзів і знайомих в Контакте, щоб розділяти позиції першості поряд з групами, в яких значиться за сотню тисяч учасників, а то і більше. Для початку найпростіше вчинити трохи нечесно, і купити їх, так би мовити, для поштовху групи. Народ дуже неохоче вступає в групи з невеликою кількістю учасників. І, природно, навпаки. Чим більше учасників, тим частіше у вас будуть з'являтися нові відвідувачі. Без такої реклами не обходиться, мабуть, жодна популярна група.

Найкраще скористатися спеціальними біржами займаються розкручуванням груп і сторінок в Контакте. Ось деякі з них, самі, на наш погляд, кращі і не дорогі:

Біржі для розкрутки груп і сторінок в Вконтакте

Біржа реклами в соціальних мережах.

Високоефективний інструмент розкрутки в соц мережах Vkontakte, Instagram, Youtube, Twitter, Facebook і Однокласники

Система активної розкрутки і заробітку в соціальних мережах.

Але зловживати ними не варто, не більше 3000 чоловік в тиждень. Занадто швидке зростання учасників викличе підозри у адмінів в Контакте і вас, швидше за все, знизять у рейтингу, а то і забанити групу зовсім. Краще частіше, але менше. Стабільність зростання теж в плюс.

Так само стежте за тим, щоб в групі було якомога менше забанених учасників. Вони теж негативно впливають на рейтинг. Їх бажано видаляти зовсім.

Хороший результат приносить реклама вашої сторінки в групах і паблік.

Можна самостійно домовлятися з адміністраторами, але простіше скористатися сервісами займаються рекламою в соціальних мережах. Вказати в них необхідну інформацію по вашій групі або паблік, а інше за вас зроблять працьовиті менеджери сервісів.

Ось наприклад:

Зручний сервіс для ефективної реклами в спільнотах ВКонтакте і Однокласники

Кількість лайків і коментарів або поведінковий фактор.

Важливим фактором (поведінковим чинником) для рейтингу групи є те, наскільки активно учасники поводяться на сторінці, ставлять лайки, розповідають друзям, коментують матеріали і т.д. Тут вам не допоможе ніхто крім вас самих. Адже поведінка учасників безпосередньо залежить від того, наскільки відвідувачам буде цікавий запропонований вами матеріал. Звичайно і ці параметри можна накрутити за допомогою бірж, але чи дасть це бажаний результат - питання.

Періодичність оновлення матеріалів.

Чим частіше ви будете додавати матеріали в вашу групу, тим швидше вона буде рости в позиціях пошуку. Але захаращувати групу марними матеріалами кожні п'ять хвилин теж не варто. Учасники просто почнуть іти. Контент, в будь-якому випадку, повинен бути якісним і оригінальним.

Оригінальний і якісний контент.

Оригінальність контенту, тобто матеріалів розміщених на вашій сторінці, має на увазі собою відсутність точно таких же в інших групах і в інтернеті в цілому.

Звичайно, в силу обставин, не кожен може написати якісний матеріал на потрібну тему. Тому їх також, як і все інше можна замовити і купити. Ось вам для прикладу пара бірж:

Біржа унікальних текстів і статей

Унікальна біржа контенту

Заходьте і просто шукайте вже готову, необхідну вам статтю або матеріал, до речі за дуже невеликі гроші. Якщо такої не виявилося просто замовте її одному з авторів, вказавши необхідні параметри. Ціна в даному випадку договірна.

Конкурси для передплатників спільноти.

Влаштовувати конкурси з цінними призами за підписку, лайки і розповісти друзям - ще один чудовий варіант. Тут всю роботу за вас зробить нелюдська жага халяви і впевненість у власній непомірною удачі (Ну мені-то вже точно пощастить). Головне, в кінцевому підсумку, не обманювати користувачів, а віддати кому-небудь обіцяний приз. Інакше підуть погані чутки, що є величезний мінус. Можна вибрати переможця особисто, методом "тику", за видимі досягнення, або скориставшись сервісами по проведенню конкурсів в соціальних мережах. Так, є і такі. Як то кажуть: "Святе місце порожнім не буває".

Існує безліч "білих" способів розкрутити групу в контакті.

 • Можна чесно рекламувати її через сам контакт,
 • домовлятися з адміністраторами інших груп,
 • скористатися спеціальними сервісами про рекламу вашої групи,
 • розміщувати посилання на своєму сайті (якщо звичайно він у вас є),
 • Надрукувати візиток купу,
 • і навіть просто розповідати про неї на вулицях.

Можна скористатися і не дуже чесними способами.

 • Нещадно спамити на стіні в інших групах,
 • відсилати повідомлення випадковим користувачам з посиланням на вашу групу,
 • Скористатися sms розсилкою.

Коротше кажучи - задовбати весь світ і уславитися спамером навік! Але за це можна потрапити в бан. Всі засоби хороші і мають право на існування. Найголовніше це ваше бажання, наполегливість і завзятість.

Хештег - ваш помічник у розкручуванні Вконтакте

Хештеги - решітки або дієз, кому як більше подобається, допоміжний символ для виділення ключових слів, або фраз. Ставиться перед необхідним словом або фразою:

 • # розкрутка
 • # какраскрутітьгруппу
 • # КакРаскрутітьГруппу
 • # как_раскрутіть_группу_Вконтакте
 • #raskrutkagrupp

Ключове слово або фраза, при додаванні хештегом (#), в Вконтакте автоматично перетворюється на заслання, при натисканні на яку користувач потрапляє на сторінку пошуку за цим ключовим словом.

Хештеги В контакте підтримують і кирилицю і латиницю, як вам буде завгодно.

Прогалини не підтримуються. Замість них можна використовувати підкреслення "_", або різний регістр, як на прикладі вище.

Природно вони допомагають розкрутити вашу групу, так як спрощують пошук і роблять ваші матеріали більш доступними для користувачів Вконтакте.

З додаткових питань про розкручування груп в контакті звертайтеся через форму зворотного зв'язку , Вам обов'язково дадуть відповідь. Можлива допомога в розкручуванні груп.

Калькулятор розрахунку піноблоків дивіться
Все про каркасний будинок можна знайти тут
Як зняти кімнату в комунальній квартирі дивіться тут

Мітки: розкрутити , в контакті , інтернет , соціальна мережа

Додати коментар

Що ж робити?
Кинути все і видалити групу?
Або вихід є?
Є спосіб розкрутити групу в контакті?
Вам воно треба?