Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Створення сайту в Серпухові і просування

 1. Це важливо
 2. Що ви втрачаєте, відкладаючи пошукове просування сайту на потім?
 3. Потрібно створити сайт в Серпухові і недорого?
 1. Ми - свої! Живемо і працюємо в Південному Підмосков'ї. Знаємо проблеми місцевих підприємців і виробничників. Головне - з нами ви можете на рівних конкурувати з московськими компаніями. Продумана рекламна кампанія у вас завжди буде вигідніше, ніж роздуті московські бюджети у них.
 2. Як ми стали професіоналами своєї справи? Дуже просто: на основі 10 років роботи ми створили книгу. У ній ми зібрали вижимки з нашого досвіду і кейсів. Щомісяця наші співробітники в обов'язковому порядку виїжджають на семінари та конференції з реклами. СПІК, РИФ + КІБ, курси приватних компаній. Ми стежимо за трендом і на рівних спілкуємося з нашими московськими колегами.
 3. Знаємо ціни фрілансерів і московських компаній. І робимо наші ціни найвигіднішими по співвідношенню ціна / якість. При цінах трохи вище фрілансерів у нас виробничі потужності і система звітності на рівні провідних рекламних агентств Москви.
 4. Ми не працюємо на потоці або конвеєрі. Кожен клієнт отримує свій аккаунт в нашій CRM-системі. Ви можете слідкувати за усіма діями, які відбуваються в вашим сайтом або рекламною кампанією. Такий рівень сервісу надають тільки провідні компанії з величезними бюджетами. І ми 🙂
 5. Володіємо всіма видами інтернет-реклами: тизерну, контекстна, таргетована, пошукова оптимізація, PR, прес-релізи, крауд-маркетинг, партизанський маркетинг, вірусна реклама, відео реклама. Знаємо чим відрізняється Хрумер від Зеннопостера, а Церебро.Таргет від Pepper Ninja.
 6. Ми працювали вже з 124 клієнтами з нашого регіону. Знаємо стан справ у багатьох компаній. Ми як хороші юристи, але тільки в рекламі. Чи готові застосувати свої знання для вашої компанії.
 7. Працюємо не з усіма і не з кожним, але якщо беремося то доводимо до прибутку. У багатьох є портфоліо з ким вони працюють. У нас є портфоліо з ким ми не стали працювати.
 8. У нас немає вихідних і свят. Хтось із наших співробітників обов'язково на чергуванні і стежить за всіма проектами. Тому навіть в Новорічну ніч ваш сайт і рекламна кампанія продовжують працювати.
 9. Ми даємо багато безкоштовних сервісів, наприклад стежимо за вірусами, надаємо технічну підтримку. Це робимо не за теплотою душевної. Просто так простіше повністю відповідати за проект.
 10. Аналізуємо ваших конкурентів. Чи можемо розповісти яка у них відвідуваність, які періоди зростання і спаду за останні роки вони відчували. Якими способами вони рекламуються. Ці відповіді ви можете отримати у нас.
 11. Чи не любимо вигаданих звітів. Ми не робимо звіт заради звіту. Завжди чітко і по справі.
 12. Якщо якийсь канал продажів йде туго, ми його змінюємо на інший. Поки не знаходимо діючий і прибутковий канал продажів. На багато ніш у нас вже є готові рішення.
 13. Ми не беремося за все. Робимо тільки те, що вміємо. Спочатку працюємо за передоплатою, потім на довірі.
 14. Є 14 клієнтів з ким ми працюємо більше 6 років на щомісячній основі! Чому не з усіма 124? Тому що у деяких компаній є щорічний тендер на змінюваність виконавців, деякі компанії (котеджні селища) розпродають свій товар і поки не мають потреби в наших послугах. 14 клієнтів - це переважно заводи, які працюють і влітку і взимку, немає сезону, товар не закінчується.
 15. За 10 років роботи були всього 2 сутички з клієнтами. Обидва рази з фізичними особами, які не зрозуміли суть послуги. З тих пір ми працюємо тільки з компаніями, що розвиваються. Ніяких калимщіков, фіз осіб і фрілансерів.
 16. За 10 років укладено 187 договорів, сплачено 1350 рахунків.
 17. Ми - найперше агентство інтернет-аналітики в Московській області. Це легко перевірити в сервісі Web-archive. Перші, хто почав надавати всі види послуг з реклами в Інтернет на території Південного Підмосков'я. Коли інші тільки робили сайти - ми вже налаштовували таргетовану рекламу нашим клієнтам. І до цього дня у нас немає конкурентів. Перевірити це дуже легко - запросити на переговори нас і одночасно представників інших рекламних агентств і веб-студій.
 18. Знаємо тренди реклами з 2008 року. Чи можемо цитувати Девіда Огілві, Олександра Садовського і тд.
 19. І основне питання, яке хвилює більшість. Скільки коштує і коли окупиться.

  У нас є приклад, коли вклавши 6 тисяч рублів на контекст Adwords і 24 тисячі рублів на facebook. Продавалися послуги на суму 700 тисяч рублів.

  Є приклад, вкладення в mytarget 75 тисяч рублів і продажу 2х квартир з цього.

  Є і негативні приклади. Вклали в instagram 50 тисяч рублів і не отримали продажів, тільки лайки і підписки. Однак, ми перенастроїли рекламну кампанію і окупили її через seo. У будь-якому випадку вихід є, а у нас є все компетенції для виконання даних робіт і консультацій.

  Це важливо

  Той, хто хоче створити сайт в Серпухові або Чехова, і щоб він генерував продажу послуг або товарів, повинен створити продає сайт для своєї фірми. Створіть сайт в Серпухові, який приносить відвідувачів в вашу компанію, а не просто є красивою листівкою або візиткою.

  Хочете отримати Аудит, Аналіз вашого сайту?

  • Технічний аналіз сторінок сайту,
  • юзабіліті аудит,
  • аналіз ваших конкурентів,
  • перевірка хостингу на швидкість і віруси

  Якщо все клієнти в Серпухові відмовляться від ваших послуг і товарів, що ви будете робити?

  Ми гарантуємо, що така ситуація вам тепер не страшна! І її рішення - це продає сайт в Серпухові, Чехова та Подільському.

  Чи можна зробити сайт в Серпухові недорого або взагалі безкоштовно самим?

  Так можна. Точно також можна зробити самим комп'ютер, винайти велосипед або написати програму для прослуховування музики, наприклад. Але, виникає питання: коли ж бізнесом займатися, якщо все робити самим?

  Що ви втрачаєте, відкладаючи пошукове просування сайту на потім?

  Перефразувавши знаменитого pr-менеджера Девіда Огілві відповідаємо на це питання наступне: «Вкладіть тисячу доларів і зробіть ваш сайт золотим активом вашої компанії, або залишайтеся зі своїм неробочим сайтом і тисячею доларів.» Як уникнути шахрайства на ринку онлайн-реклами та розробки сайтів в Серпухові Наша нова книга «Ринок лимонів» про правильний вибір веб-студії на ринку реклами і просування в Серпухові і Чехова Телефонуйте і ставте запитання по телефону +7 (499) 348-87-18

  Не забувайте

  «Кого немає в Інтернеті, того немає в бізнесі» Білл Гейтс (найбагатша людина в світі в 2013 р)

  Потрібно створити сайт в Серпухові і недорого?

  Тоді телефонуйте і ставте запитання по телефону

  Безмежні можливості сайту

  для малого і середнього бізнесу

Потрібно створити сайт в Серпухові і недорого?
Як ми стали професіоналами своєї справи?
Чому не з усіма 124?
Хочете отримати Аудит, Аналіз вашого сайту?
Чи можна зробити сайт в Серпухові недорого або взагалі безкоштовно самим?
Але, виникає питання: коли ж бізнесом займатися, якщо все робити самим?
Що ви втрачаєте, відкладаючи пошукове просування сайту на потім?