Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Тренінг "Просування туристичних послуг через інтернет"

15 березня 2018 р

6 березня 2018 НП «Агентство регіонального розвитку» провело тренінг по темі «Просування туристичних послуг через інтернет» в рамках проекту «Нарощування потенціалу для створення високоефективної системи обслуговування в Туристичному інформаційному центрі» 6 березня 2018 НП «Агентство регіонального розвитку» провело тренінг по темі «Просування туристичних послуг через інтернет» в рамках проекту «Нарощування потенціалу для створення високоефективної системи обслуговування в Туристичному інформаційному центрі». Проект здійснюється за сприяння програми «Підтримка заходів щодо зміцнення довіри», що фінансується Європейським Союзом та впроваджуваної Програмою Розвитку ООН (ПРООН).
Мета даного тренінгу - допомогти постачальникам туристичних послуг впевнено влаштуватися на просторах інтернету, навчити способам залучення зацікавленої аудиторії на свої сторінки і сайти, таким чином, просунути свої послуги, а значить і бізнес. У тренінгу взяли участь 20 осіб, серед яких були співробітники Туристичних Інформаційних Центрів р Тирасполь і р Кишинів, представники туристичних агентств з Тирасполь, Бендери і р Кишинів, представники готельного бізнесу, а так само ресторанів і кафе.
Тренінг провів Антон Пахотін, директор і засновник SMM компанії "GoSocial" м Кишинів.
Тренінг розпочався з вітальної промови представника ЄС в Республіці Молдова, менеджера проектів в галузі освіти, культури, молоді, міграції, Фабіена Шеффера.
Фабіен позначив необхідність проведення подібних заходів для постачальників туристичних послуг з обох берегів Дністра, так як більшість турпропозицій, що користуються попитом у іноземних турагентств, пов'язані з річкою Дністер і підкреслив, що є великі перспективи для розвитку сільського, екологічного і культурного туризму.
Головними темами заходу були:
1) «Яким має бути ваша присутність в інтернеті в 2018?»
2) «Про ефективність. Які завдання ставити і як їх досягати ».
Тема присутності в інтернеті на 2018 рік була для всіх учасників, без винятку, дуже цікавою і актуальною, в слідстві чого, учасники тренінгу висловили великий інтерес і бажання в проведенні подібних заходів і в подальшому.
В ході практичної частини тренінгу вдалося проаналізувати робочі сайти і інтернет сторінки учасників, виявити помилки їх ведення, дати діючі поради та ефективні інструменти щодо їх оформлення, а так само дати рекомендації по просуванню туристичних послуг.
Учасники тренінгу відзначили не тільки високий рівень підготовки експерта, а й його живу манеру подачі матеріалу, готовність відповісти на будь-яке питання по даних темах. У багатьох учасників враження від тренінгу перевершили всі очікування.
На завершення семінару відбулася дискусія з питань і перспективам бізнес співробітництва.
Проект передбачає проведення навчальних та ознайомчих заходів для представників туріндустрії, а так само створення високоінформативної і високотехнологічної системи обслуговування в ТИЦ р Тирасполь.