Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Ведення SEO-проектів, модуль ведення проектів по SEO (СЕО) - Піксель Тулс

 1. Ключові елементи системи
 2. ціни
 3. Програма лояльності - для тих, хто вірний ідеї
 4. Партнерська програма - можливість заробити
 5. NDA і конфіденційність
 6. Навчання роботі в системі
 7. Маса нових можливостей

Москва, 18 грудня 2017 року. «Піксель Тулс» - комплекс інструментів для професіоналів в SEO та інтернет-рекламі, оголошує про публічне запуску нового сервісу, який допоможе здійснювати ведення SEO-проектів і контроль результатів максимально ефективно.

Модуль ведення проектів по SEO - єдина система, яка дозволяє комплексно вести проект і контролювати всі ключові зведення і KPI. Сервіс містить цілий ряд вкладок, кожна з яких дозволяє вирішити своє комплекс завдань, які виникають при просуванні проекту. доступний огляд можливостей на YouTube .

Ключові елементи системи

 1. Зведення. Єдина таблиця основних KPI проекту: видимість, пошуковий трафік, число запитів в ТОП, прогнозний трафік - твір CTR на точну частоту запитів.

 2. Розподіл. Онлайн-таблиця, яка містить в собі дані по всім просуваються запитам і URL: якість оптимізації, наявність пост-фільтрів, дані запиту, позиції, деталізацію по контенту. Доступні швидкі фільтри, пошук по фразах і робота з групами запитів.

 3. Позиції. Знайома багатьом зведення з аналізом позицій за інтервал дат: зручна підсвічування, робота з групами запитів, швидка оцінка динаміки, детальний аналіз проблемних фраз.

 4. Чек лист. Список пунктів по тих робіт, які потрібно провести з проектом: завдання розбиті по розділах, є можливість додати свої пункти. Є можливість вказати час виконання (тривалість). Всі виконані роботи - наносяться на зведення (як події), для можливості швидкого аналізу причин зростання / падіння трафіку і позицій.

 5. Пошуковий аудит. Велике число зведень по проекту: контроль індексації, автоматизований пошук сайтів-аффіліатов і дзеркал, аналітика посилального профілю, структури, піддоменів, дзеркал, швидкості завантаження, кодів відповіді сервера. Магія!

  Незамінна система управління для СЕО-спеціаліста, який хоче гранично оптимізувати свої робочі процеси.

  Незамінна система управління для СЕО-спеціаліста, який хоче гранично оптимізувати свої робочі процеси

 6. KPI (в розробці). Зведення за основними KPI проекту в динаміці: сезонність, CPC, CPA, число цільових дій. Всі дані - з урахуванням сезонності.

 7. Нотатки . Тут все просто - текстові замітки за проектом, важливі для вас.

 8. Звіт. Деталізований звіт про показники сайту: події і роботи, позиції, зведення по трафіку, дані з пошукового аудиту, трафіковий фрази та інші. Можливість брендировать звіт, скачати брендований PDF, поділитися гостьовий посиланням на перегляд. Тепер це не просто зручне ведення проекту по SEO, але і можливість швидкої вивантаження результатів для презентації підсумків робіт в динаміці.

 9. Список і допоміжні настройки. Система не була б повною без налаштувань проекту і можливості контролювати витрату лімітів. Надалі планується просунута настройка параметрів по кожному проекту.

ціни

Ефективне управління СЕО-проектами за допомогою професійного сервісу від «Піксель Тулс» є для більшості гравців ринку. Ціна перевірки однієї позиції по базовому тарифу «Гуру» в одній системі - на йоту нижче конкурентів і становить 4,99 копійок. Крім того, беручи участь в програмі лояльності - можна знизити і цю ціну на 50%!

А при покупці додаткових лімітів, вартість однієї перевірки складе менше 3 копійок.

А при покупці додаткових лімітів, вартість однієї перевірки складе менше 3 копійок

Програма лояльності - для тих, хто вірний ідеї

Для лояльних користувачів - була розроблена унікальна програма , Яка дозволяє збільшити число лімітів в системі вже на другий місяць безперервного використання. Максимальний бонус - 50% від базового тарифу. Все що потрібно - стежити за балансом і не допускати переривання платного тарифного плану.

Партнерська програма - можливість заробити

Є свій блог, розсилка або просто профіль на галузевих форумах? Разом з партнерською програмою від «Піксель Тулс» у вас є можливість заробити кошти і або вивести їх, або ефективно витратити в системі з мультиплікатором рівним два. Залучаючи користувачів по партнерському посиланню або просто з підтвердженого сайту - ви отримуєте від 10% агентських відрахувань за все поповнення.

NDA і конфіденційність

Ми пильно стежимо за конфіденційністю всіх даних і пункт про збереження даних є в оферті сервісу. Проте, якщо вам потрібен додатковий договір NDA з системою (паперовий) - напишіть в службу підтримки із зазначенням реквізитів для укладення даного додаткової угоди про нерозголошення інформації.

Ми гарантуємо:

 • Повну конфіденційність даних, доменів, фраз, пошукових запитів та іншої довіреної інформації.

Навчання роботі в системі

Для базового освоєння системи - досить переглянути невеликий плейлист з навчальними відео . Загальна тривалість - близько 45 хвилин (довжина кожного відео - від 1 хвилини до 13 хвилин).

Маса нових можливостей

Модуль ведення проектів від «Піксель Тулс» активно розвивається. Ми дякуємо всім користувачів, які взяли участь в тестування проекту і пропонують ідеї щодо його поліпшення та розвитку. Удачі в роботі і хороших позицій!