Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Відстеження дзвінків заважає моєму локальному SEO?

  1. Вимірювання місцевих SEO є важливим
  2. Чому змінюється ваш номер телефону шкодить вашому місцевому SEO
  3. Тепер ви заблоковані для провайдера відстеження викликів
  4. І Ваші місцеві SEO номери завищені, тому що це відстеження кожного каналу
  5. Отже, що я міру для місцевих SEO?
  6. PS: Одна інша річ про масло змії

14 лютого 2013 року

14 лютого 2013 року

Вимірювання місцевих SEO є важливим

Я прочитав a повідомлення в блозі на локальному SEO від компанії під назвою Log My Calls (ДИВІТЬ ДЛЯ ЇХ ВІДПОВІДІ), який стверджував, що ви повинні використовувати тільки місцевих виробників SEO, які здійснюють відстеження викликів. Схоже, що компанія називається Log My Calls, чи не так? Звичайно, найважливішим є виклик журналів. Право. Це велика річ для вимірювання та маркетингу - про вимірювання результатів. Мета полягає в тому, щоб отримати клієнтів по телефону, через ваші двері і в касу.

Я згоден з однією з ключових проблем місцевого SEO та місцевого інтернет-маркетингу в цілому доводить, що він генерує дохід. Ніхто не ходить, кажучи: «Я з Google», або «Я з Yelp!».

Чому змінюється ваш номер телефону шкодить вашому місцевому SEO

Якщо ви не подивитеся на важливість вашої назви, адреси та номера телефону, то вони узгоджуються між каталогами та цитатами. Це PRIMARY драйвер вашого місцевого рейтингу Google+, який відображається на 83% місцевих пошуків (це каталог і карта, які Google розміщує на локальних пошукових сторінках SEO). Ось чому більшість людей, які займаються локальним SEO, не використовують компанії, що відстежують виклики.

Тепер ви заблоковані для провайдера відстеження викликів

Ще більш небезпечно, якщо ви оновлюєте всі ваші каталоги з цим номером для відстеження, він замикає вас на провайдера відстеження дзвінків. Такі компанії, як Yodle, зроблять це за вас і оновлять усі ваші каталоги. Але якщо ви скасуєте, тепер у всіх цих каталогах вказано неправильний номер. Тепер на вас зобов'язана прибрати все це , і повірте мені, що це безладний процес, який буквально обійдеться вам тисячам доларів і значним часом. Відмінно підходить для провайдера відстеження дзвінків, погано для вас.

І Ваші місцеві SEO номери завищені, тому що це відстеження кожного каналу

І якщо ви зміните свій номер на всі ці каталоги, то раптом кожен вхідний номер телефону, який би стався так чи інакше, теж почне рахуватися. Ви повинні зробити все це послідовно і ваш сайт теж. Таким чином, або всі вони відслідковуються або ні, що означає, що важко диференціювати виклики від місцевих SEO поліпшень і тих, які б відбулися інакше.

Це велика проблема. Знову ж таки, величезний обсяг дзвінків у журналі, особливо при вимірюванні додаткових маркетингових зусиль. Тим не менш, будьте обережні, що це насправді може зашкодити вашому локальному SEO і заплутати реальні показники. Відстеження дзвінків краще підходить для КПП і рекламних кампаній , де я настійно рекомендую використовувати номери дзвінків.

Отже, що я міру для місцевих SEO?

Як професіонал з маркетингу з багаторічним досвідом, я дійсно не хочу говорити про це, але маю віру в те, що Google і локальні SEO працюють. Подивіться, на що ваш ранг, чи мають ці терміни обсяг, і міра збільшується на ваш сайт, знаючи, що це невелика частина загальної картини ». Система має недоліки, і я бажаю, щоб це було краще. Але дослідження свідчать, що це реально. 88% людей, які шукають тип бізнесу на мобільному телефоні, дзвонять або перейдуть до цього типу бізнесу протягом 24 годин! Краще зайдіть там. Можливо, вони не з'являться і скажуть, що "я з Google", але є велика цінність.

Важкою частиною є те, що з Google + Local, часто вони будуть телефонувати або йти до вашого бізнесу, ніколи не збирається на ваш сайт. Ви можете побачити додаткові відвідування вашого веб-сайту, але це невелика частина зображення. Таким чином, ви повинні побачити збільшення пошукового трафіку, який показує, що ваші поліпшення мають певний ефект, але знайте, що ефект насправді набагато більше, ніж цифри на екрані.

PS: Одна інша річ про масло змії

Як сторона примітка, пункт # 3 у їхньому блозі пошта є мертва неправильна. SEO займає багато часу. Ми часто бачимо значні результати за 30-60 днів, але ніхто в бізнесі не стоїть їхньої солі сказати, що SEO показує негайні результати і може обіцяти це. Це залежить від того, де ви знаходитесь, наскільки конкурентоспроможні ваші терміни і як швидко ви реалізуєте пропозиції вашого місцевого провайдера SEO. Якщо після 90 днів ви не бачите результатів, слід почати його запитувати.

Я просто поговорив з місцевим бізнесом, який сказав, що хтось запропонував їм отримати їх на передній частині Google за 5 хвилин за 4 долари за місяць. Це чудова пропозиція. Очікуйте заплатити $ 4k, а потім ніколи не побачите цю людину знову. Ніхто не може дійти до вас на першій сторінці Google за 5 хвилин. Багато продавець зміїної олії в світі. Покупець будьте обережні.

UPDATE: LogMyCalls написав вдумливий і поважний відгук до цієї публікації. Ми погоджуємося на їхній третій пункт сказати чекаючи більше 5 місяців (20 тижнів) є гарний час перейти та наш пост над надто сильно інтерпретував висвітлює тижнів 4 та 6. Але, що вони кажуть досі дуже flawed у термінах відстеження дзвінків. Ось наш відгук:

Звучить, що ми погоджуємося на кілька речей:

  1. Зміна телефонних номерів на каталогах є поганою ідеєю для місцевих SEO,
  2. SEO займає час і
  3. відстеження - це добре. Тому питання полягає в тому, коли ви повинні використовувати номер для відстеження викликів.

Ваша пропозиція розміщена на веб-сайті. Тим не менш, номер телефону послідовно на веб-сайті є ключовим фактором ранжування для Google + Local, тому зміна вашого телефону номер телефону насправді погано! Тим не менш, ви могли б бути хитрими і показувати лише номер телефону для відстеження викликів для браузерів з підтримкою Javascript, так що реальний номер телефону виглядатиме правильно Google. Навіть якщо ви зробили це, реальність така, що більшість людей, ймовірно, збираються зателефонувати за телефоном, зазначеним у Google + Local для локального пошуку, а не те, що ви підмінили на сайті. Отже, це дуже неточне вимірювання.

Це ті виклики, які мені хотілося б подолати. Ми бажаємо, щоб ми могли використовувати телефонні номери для відстеження викликів для цього матеріалу, щоб показати збільшення клієнтів, але система робить це так, що це завдає шкоди вашому місцевому SEO. Як результат, місцеві SEO експерти ми говоримо з уникненням номерів відстеження викликів, хоча ми погоджуємося, що багато місцевих маркетологів використовують їх для таких речей, як PPC.

Це питання є ще одним прикладом того, чому місцевий інтернет-маркетинг є складним і дорогим, а малому та середньому бізнесу потрібна довірена допомога, щоб повністю реалізувати потенціал своїх онлайн-каналів.

Це питання є ще одним прикладом того, чому місцевий інтернет-маркетинг є складним і дорогим, а малому та середньому бізнесу потрібна довірена допомога, щоб повністю реалізувати потенціал своїх онлайн-каналів

Схоже, що компанія називається Log My Calls, чи не так?
Отже, що я міру для місцевих SEO?