Сышышь ты, выходи сюда,
поговорим !

Знайдена уразливість в плагіні All in One SEO Pack

Досить неприємна новина, тому як даний плагін використовується на багатьох блогах, для того, щоб блог правильно індексувався пошуковими серверами.

Досить неприємна новина, тому як даний плагін використовується на багатьох блогах, для того, щоб блог правильно індексувався пошуковими серверами

Вразливостей безпеки в даному плагіні знайшли аж цілих дві відразу, перша вразливість дозволяє зареєстрованому користувачу, з будь-якими правами доступу змінювати параметри налаштувань плагіна, а точніше властивості записів такі як SEO Тема, опис і ключові слова. Звичайно не критично, але погодьтеся і неприємно.

Друга ж уразливість дозволяє вбудувати виконання якогось Java-скрипта, в панелі керування блогом, що дозволяє зловмисникові змінити пароль адміністратора або залишити шкідливий код для подальшого шкідництва вашого блогу.


Якщо у вас в блозі відкрита реєстрація, або є інші користувачі крім вас, необхідно терміновим чином оновити цей плагін на новішу версію в якій цю уразливість вже немає.

Оновити плагін можна в панелі адміністрування блогом, розділ «Оновлення», або скачайте нову версію плагіна All in One SEO Pack і завантажте її на сервер.